Menu strony

Wyśmienite opony z klasy ekonomicznej

Firma, trudząca się produkcją opon istnieje od 1910 r. Opony to francuska marka, o najwyższej jakości. Koncern dostarcza kierowcom opony wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. W chwili obecnej to szósty najczęściej wybierany producent opon na Starym Kontynencie. Wszystkie modele zapewniają wysoki komfort jazdy przy jednoczesnym obniżonym poziomie hałasu. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu optymalnych właściwości trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony wykorzystują najnowsze dostępne technologie, dostosowane zostały do europejskich dróg oraz klimatu, a także specyficznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są głównie do samochodów klasy medium.


opony
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej mówiąc - budżetowej. Zapewniają dobrą przyczepność zarówno na suchej jak i mokrej powierzchni. Zostały zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych - średniej oraz wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (tanie nowe opony letnie) Model ten został stworzony, aby gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów auta, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa w czasie jazdy, stąd wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich wytrzymałości oraz sprawności na zakrętach.

Asymetryczna rzeźba bieżnika zapewnia dobre hamowanie na mokrych nawierzchniach wszelkiego rodzaju oraz sprzyja wydajnemu odprowadzaniu wody. Specjalnie zaprojektowana budowa bieżnika zapobiega także szybkiemu ścieraniu się.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis, który z pewnością Cię zaciekawi. Nie czekaj dłużej! Zrób to już teraz! Z pewnością nie będziesz żałować.

Można tutaj dostrzec zatem wyraźne zasługi dla zwiększenia ekonomiki jazdy oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na zmniejszenie spalania w każdym pojeździe. Dodatkowo nie można zapomnieć o wspaniałej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana materiałowi budulcowemu – najlepszej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się wolno i równomiernie, gwarantując długie przebiegi.


opony
Opony oprócz tego są ciche i solidne.Producent zapewnia, że sprawdzą się one wyśmienicie w samochodach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych.

Interesująca wiadomość? Jeśli tak myślisz, dodatkowo sprawdź ten odnośnik - znajdziesz o wiele więcej w ofercie, która dotyczy rozpatrywanej tu problematyki.

Gwarantują one bezpieczeństwo oraz wysoki komfort jazdy, za niską cenę. Jest to ich niewątpliwym atutem i powoduje, że wielu odbiorców może pozwolić sobie na ich zakup.Opony te wyśmienicie sprawdzą się zarówno na miejskich drogach, jak i przy dalszych wyjazdach.

Proponujemy odbiór osobisty lub dostawę firmą kurierską - zwykle do 24H. Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę opony! Cena ta zawiera podatek VAT jak i koszty przesyłki na terenie Polski. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
2020/11/04, 08:41