Menu strony

Zbilansowany pokarm dla psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pokarmu, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najważniejsze w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się wspaniałym zdrowiem.

Producenci karm z całego świata, postawili sobie zadanie opracowania, a następnie wyprodukowania prawidłowo zbilansowanej gotowej karmy dla zwierząt. Jeśli więc kupujemy dla naszego pupila naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dostarczamy mu odpowiednie pożywienie. Jeśli kupujemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby miał on zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów
Gotowe suche karmy są idealnie zbilansowane pod względem zawartości witamin i wszystkich innych potrzebnych składników. Karmy suche dla psów animonda dbają o przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy i składniki mineralne. Nie posiadają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają dużą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane tylko z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej składniki są pozbawione zbóż, wypełniaczy i barwników. Pierwszorzędne nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych w warunkach naturalnych, bez stosowania hormonów i antybiotyków. Karma jest dokładnie przystosowana do układu pokarmowego psa, przez co zachowuje on prawidłową wagę i dobrą kondycję. Naturalne składniki znajdujące się w karmie zachowują optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych dawkach i są świetnie przyswajane przez organizm zwierzaka.

Szczeniak, pudel francuski
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej klasy składników, są pozbawione sztucznych konserwantów, barwników a także alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele różnych karm dostosowanych do potrzeb naszego zwierzęcia, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie wyszło psu na zdrowie, karma musi być najlepszej jakości. Nie można karmić psa karmą przypadkowo nabytą w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących i bardzo aktywnych. Dobry internetowy sklep zoologiczny posiada bogatą ofertę pokarmów, z których z pewnością wybierzemy odpowiednią dla naszego zwierzaka.
2018/02/01, 10:06