Menu strony

Kto ma kota, ten ma szczęście

Parę stuleci wstecz hodowanie kotów było niezbyt bezpieczne. Najbardziej szkalowane były kobiety, posiadaczki czarnych zwierzaków, bo mogły zostać obwiniane o bycie wiedźmą i umrzeć na oczyszczającym stosie. Na szczęście religia nie posiada już ważnej roli w państwie i teraz można trzymać koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.


kot

Eksperymenty naukowe udowodniły, że posiadania kota (zobacz ofertę na miski dla kota) w mieszkaniu wykazuje wiele pozytywnych skutków. Pieszczenie kotka może silnie obniżyć ciśnienie i zniwelować stres. Dzieci, które zadają się z kotami, uczą się prawidłowego traktowania zwierząt oraz altruistycznych przyzwyczajeń.

Hodowla kotów to inna rzecz. Identycznie jak w przypadku psów, koty też dzieli się na różnorakie rasy. Wielu Polaków robi fortunę, hodując futrzaki i sprzedając je drogo. Jest to co najmniej dziwna kwestia, gdyż traktuje się je jak przedmioty, które nabierają cenie.

A przecież zwyczajny kot zabrany ze schroniska obdarzy nas podobną miłością, co elegancka kicia z hodowli.

Przejdź na nową witrynę i czytaj tu (https://sport-dog.pl/pl/c/Sprzet-szkoleniowy-dla-psa/2) kolejne ciekawe informacje na ten temat. W przypadku pewnych pytań chętnie rozwiążemy wszelkie Twoje zastrzeżenia.

Oprócz tego da się dostrzec, że zwykłe śmietnikowce są czasem sporo piękniejsze, niż wypielęgnowane hodowlane mruczki. Jeśli jednak zachęca cię kupno rasowca, zapytaj sprzedawcę, czy przy interesie dostaniesz taki bonus, jak wyprawka dla kota, która ma w sobie karmy oraz akcesoria.

Koty są niebywale popularne w internecie. Dzień w dzień użytkownicy publikują setki fotek i klipów filmowych, w których prezentują życie swoich pociech. W cyberprzestrzeni można odszukać też bardzo wartościowe witryny, takie jak blog o kotach.

Na cyfrowych pamiętnikach opiekunów można dowiedzieć się mnóstwo ciekawych rzeczy, a także przedstawić swoje opinie i zapytać o pomoc. O ile jesteś cybermaniakiem i pragniesz pisać o swoich ulubieńcach, możesz samodzielnie uruchomić blog o kotach. Dziś stworzenie bloga jest banalne i bezpłatne, w zasadzie każdy może w kilka sekund założyć blog o kotach i informować użytkowników o swoim zwierzaku.
Autor: A.Z.
2021/01/09, 16:23