Menu strony

Zaskakujące gwiazdy na festiwalach polskich

Kolejny rok będzie obfitował w niemało eventów i koncertów muzycznych, ku wielkiej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyki z Polski, lecz także z zagranicy ochoczo skorzystają ze sporych możliwości im proponowanych. Od ubiegłego roku bardzo głośno jest o raczkującym dopiero zespole brytyjskim Disclosure, który z niemałym zapałem tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swoje pomysły. Grupa Deep Purple w Polsce powraca z podwójną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!


Pasjonaci muzyczni z naszego kraju zbierają energię na tegoroczne koncerty

Deep Purple
Na scenie muzyki elektronicznej pojawił się zespół Disclosure, dający koncerty niegdyś tylko na rodzimych Wyspach. W naszym kraju zaczęto pasjami słuchać ich kawałków już w 2012 roku, dlatego grupa Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy oraz Howard Lawrence, pokazują maksimum własnych możliwości, z czym jednak niektórzy fani mogliby się kłócić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już wkrótce pokażą też polskiej publiczności.

Czym zaskoczy Deep Purple swoich fanów w Polsce?

Jeśli chodzi o grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tego zespołu legendy.

Opisany zagadnienie przygotowaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się opis. Daj nam znać - przejdź do strony sklep hifi wrocław !

Niezwykle udane wydarzenia w lipcu 2013 zachęciły wykonawców do ponownego odwiedzenia naszego kraju. Brytyjska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, jakie przeszły do historii, czyli Smoke on the Water i inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla sympatyków ich muzyki.


Marcowy popis grupy Disclosure jeszcze przed nami

Wśród najciekawszych zdaniem fanów muzycznych z naszego kraju wydarzeń tego typu wskazuje się na grupę brytyjską Disclosure koncert dającą w marcu w stolicy Polski. Bilety rozchodzą się w niewiarygodnie szybkim tempie, choć zespół funkcjonuje stosunkowo krótko na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów w całym kraju, dzięki czemu pojawia się coraz częściej na najbardziej liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie.
2022/03/05, 07:03