Menu strony

Oświetlanie dostosowane do wymogów użytkownika

Dlaczego do mojego domu postanowiłam zakupić diody LED? Przede wszystkim dlatego, iż stosując produkty techniki LED można zaoszczędzić na prądzie nawet do dziewięćdziesięciu procent w porównaniu ze z klasyczną żarówką.
pomysł - żarówka
Jest tak, gdyż żarówki Diodowe wcale się nie ocieplają, zatem energia w ich wypadku wykorzystywana jest tylko do świecenia. Poza tym żarówki ledowe żyją znacznie dłużej, bo blisko 45 000 godz., nie są wrażliwe na wstrząsy albo okoliczności atmosferyczne i nie mieszczą metali ciężkich, dlatego są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia jak i dla środowiska.

Za radą pracownika sklepu zdecydowałam się na żarówki LED MR16, ponieważ zdołają one służyć za zamienniki halogenów, funkcjonując pod napięciem 12 V. Wielkość żarówki - pięćdziesiąt milimetrów - sprawia, iż będą pasować do wszystkich standardowych obudów halogenowych, tak więc nie trzeba zmieniać dotychczasowych obudów.

Do pokoju kupiłam żarówkę LED MR 16 - 7,5 W 100-250 V - zatem nowość roku 2014, która to posiada cokolwiek brzuchatą, mleczną osłonę sporządzoną z tworzywa sztucznego. Wysyła ona dość miękkie, szerokokątne światełko.

Czy ten temat Cię zaciekawi? Wejdź też na pomocne opracowania (http://www.4stronysmaku.pl/wina-wytrawne-i-polwytrawne-bezalkoholowe/) zawierające równie ważne informacje, które zapewne kompletnie Cię pochłoną.

W tejże żarówce Ledowej całkowicie wyeliminowało drgania światła. Jest doskonale skonstruowana, pasuje do wszystkich obudów. Poza tym muszę powiedzieć, iż prezentuje się ona rewelacyjnie w każdym miejscu, zarówno przy zapalonym, jak również przy wyłączonym świetle.

Żarówka diodowa LED G9
Zaś jeśli chodzi o źródła światła do łazienki oraz kuchni, postawiałam na żarówki LED MR 16 model 36 SMD 12 V. To szerokokątne, żarówki ledowe ciepłe, jedne z silniejszych żarówek typu LED występujących obecnie w handlu. Wykonano je z glinu, posiadają wbudowane diody osłonięte szybką ochronną.

Dlatego są dość niewrażliwe na wilgotność, zatem nadają się również do łazienki czy też kuchni. Zaś jako źródło światła punktowego do lampki na biurko, zastosowałam żarówkę LED emitującą całkiem zimne, blade światełko, co w przypadku lampki na biurko nie stanowi żadnego szkopułu.

Muszę stwierdzić, iż jestem niesłychanie zadowolona moimi wyborami w tejże kwestii, szczególnie z tego powodu, że dopiero co kupione żarówki nie wydzielają migoczącego światła, co wielce drażni wzrok, nie mówiąc o tym jak wiele oszczędzę pieniążków co również jest ważne. Zatem, technologia LED umożliwia sporą oszczędność prądu, jest proekologiczna również ogromnie przyjazna w zastosowaniu.


Pozostałe artykuły

Lampy ledowe będą niesamowicie często kupowane

led
Co możemy odnaleźć w sklepach z oświetleniem? Musimy mieć pewność, że twórcy oświetlenia przykładają wszelkich sił, by zaspokajać nasze zapotrzebowanie, przez to produkują coraz to ciekawsze lampy oraz żarówki. To wszystko powoduje, że z jednej strony możemy w interesujący sposób udekorować swoje mieszkanie, lecz z drugiej mamy szansę również pomyśleć o tym, by znacznie pomniejszyć swoje opłaty za wykorzystanie prądu.
2022/03/16, 13:06