Jakim sposobem nabyć dużo tańsze gry konsolowe?

Któż nie uwielbiałby grania na konsolach? Ostatnimi czasy zauważyć nawet nietrudno coraz bardziej znaczącą liczbę pań, które przykładowo ze swoimi mężczyznami przez całe dnie grywają w najróżniejsze gry. Cóż, ogromne gratulacje dla panów, którzy mają takowe kobiety - są prawdziwym skarbem! Jednak skoro nawet para graczy generalnie nie ma zbyt wielu środków na gry, skąd sfinansować swoje hobby? Przecież sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.
Na szczęście gry na Xbox 360 wcale nie muszą być bardzo drogie!

Pozostałe artykuły

Gry komputerowe mogą uprzyjemnić nam wolne dni, lecz równocześnie możemy w dużym stopniu uszczuplić stan prywatnego rachunku bankowego

settlers online
Dobra gra komputerowa bywa równie wciągająca, jak lektura publikacji nagrodzonej Nagrodą Nobla czy interesujący serial przygodowy. Jednak o ile lektura utworów literackich, oglądanie filmów oraz np. układanie skomplikowanych puzzli bywa odbierane pozytywnie, gdyż kształtuje umysł, a także rozbudza wyobraźnię, o tyle zbyt częste oglądanie telewizji i siedzenie całymi wieczorami przed ekranem komputera staje się teraz przedmiotem społecznej krytyki. I chociaż ponoć wszytko jest do zaakceptowania, jeśli tylko szanujemy zasadę złotego środka, to jednak warto mieć się na baczności.


konsola ouiya
Doskonała informacja dla kompletnie niedoinformowanych graczy - prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest rozglądanie się za gierkami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to najzwyczajniej sprzedawane są sporo atrakcyjniejsze cenowo gierki. Świetnym rozwiązaniem jest przykładowo to, aby rozejrzeć się za grami na konsole na różnego rodzaju aukcjach. Zapewne większość osób doskonale wie, że w zasadzie nie ma większego ryzyka, jeżeli w rachubę wziąć kupowanie na aukcjach.

Naturalnie można się jakoś naciąć, ale jeżeli nie podchodzimy do szukania fajnych gierek tak jakby po macoszemu, pewnie nie zdołamy zauważyć najmniejszych kłopotów. To jakiś mit, że jeżeli zakupimy grę na aukcji, to pewnie dostaniemy ją po bardzo długim okresie oczekiwania. A jeszcze na dodatek owa gra będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez przesady! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie rozchodzi się tylko o ową konsolę, które pod absolutnie wszystkimi względami są OK. To powinno cieszyć graczy z trochę biedniejszych krajów. Przecież niezależnie od kraju pochodzenia, każdy uwielbia konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie interesują nas używane gierki, i tak moglibyśmy zakupić w serwisach aukcyjnych, choć również w sklepie, wiele tańszych egzemplarzy (ja rekomenduję takie jak tu: ). Poza tym, co jakiś czas organizuje się wielkie wyprzedaże, na przykład w hipermarketowych koszach łatwo o sporo fantastycznych gier, które na całe szczęście są całkiem tanie. Czyli ta osoba, która sądzi, iż kategorycznie nie można kupić taniej gier na konsole jest w wielkim błędzie. No tak właśnie jest!
2019/03/09, 21:48