Menu strony

Jakim sposobem nabyć dużo tańsze gry konsolowe?

Któż nie uwielbiałby grania na konsolach? Ostatnimi czasy zauważyć nawet nietrudno coraz bardziej znaczącą liczbę pań, które przykładowo ze swoimi mężczyznami przez całe dnie grywają w najróżniejsze gry. Cóż, ogromne gratulacje dla panów, którzy mają takowe kobiety - są prawdziwym skarbem! Jednak skoro nawet para graczy generalnie nie ma zbyt wielu środków na gry, skąd sfinansować swoje hobby? Przecież sytuacja finansowa przeciętnego gracza nie jest najlepsza.
Na szczęście gry na Xbox 360 wcale nie muszą być bardzo drogie!

Pozostałe artykuły

Zakupy na gwiazdkę

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.


konsola ouiya
Doskonała informacja dla kompletnie niedoinformowanych graczy - prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest rozglądanie się za gierkami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to najzwyczajniej sprzedawane są sporo atrakcyjniejsze cenowo gierki. Świetnym rozwiązaniem jest przykładowo to, aby rozejrzeć się za grami na konsole na różnego rodzaju aukcjach. Zapewne większość osób doskonale wie, że w zasadzie nie ma większego ryzyka, jeżeli w rachubę wziąć kupowanie na aukcjach.

Naturalnie można się jakoś naciąć, ale jeżeli nie podchodzimy do szukania fajnych gierek tak jakby po macoszemu, pewnie nie zdołamy zauważyć najmniejszych kłopotów. To jakiś mit, że jeżeli zakupimy grę na aukcji, to pewnie dostaniemy ją po bardzo długim okresie oczekiwania. A jeszcze na dodatek owa gra będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez przesady! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie rozchodzi się tylko o ową konsolę, które pod absolutnie wszystkimi względami są OK. To powinno cieszyć graczy z trochę biedniejszych krajów. Przecież niezależnie od kraju pochodzenia, każdy uwielbia konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie interesują nas używane gierki, i tak moglibyśmy zakupić w serwisach aukcyjnych, choć również w sklepie, wiele tańszych egzemplarzy (ja rekomenduję takie jak tu: ). Poza tym, co jakiś czas organizuje się wielkie wyprzedaże, na przykład w hipermarketowych koszach łatwo o sporo fantastycznych gier, które na całe szczęście są całkiem tanie. Czyli ta osoba, która sądzi, iż kategorycznie nie można kupić taniej gier na konsole jest w wielkim błędzie. No tak właśnie jest!
2019/03/09, 21:48