Menu strony

To święto nie bywa już wyłącznie amerykańskie, również polskie maluchy chcą świętować Halloween, zatem już dziś obmyśl kostium

Powoli zbliża się dzień Halloween, nazywanego też czasem świętem duchów. Celebrowanie tego wesołego, a równocześnie troszkę makabrycznego dnia wzięło się z amerykańskiej tradycji, jednak w naszym kraju także się już solidnie zakorzeniło.
Niezbędny będzie właściwy strój
Halloween to święto, podczas którego dzieci chodzą od domu do domu i dopominają się o słodycze. Aby moment ten zyskał odpowiednią oprawę, wykorzystuje się przebrania halloween. W równym stopniu dzieci, jak też i ich opiekunowie przebierają się za różne potwory, demony, wiedźmy albo wesołe wróżki oraz elfy. Tak przebrane wędrują po sąsiedztwie, lub biorą udział w maskaradach lub innych rozrywkach. Przebranie na Halloween można robić samemu,
dron z kamerą na halloween
kupić, albo wypożyczyć w specjalnych punktach.


Pozostałe artykuły

By każdy mógł czuć się jak żołnierz

odzież militarna
Można obserwować ogromną popularność, którą od wielu lat cieszą się akcesoria związane z wojskowością. Na pewno ogromna w tym zasługa tego, iż w wielu kulturach żołnierz zawsze traktowany jest jak bohater, wzór dla innych.


Praktycznie każdy mężczyzna jako chłopiec chciał zostać strażakiem lub żołnierzem.


Także dorośli świętują zabawy z przebraniem
Nie tylko dzieciaki lubią podobne zabawy podczas których można ubrać różne zabawne lub troszkę straszne przebrania. Dorośli też chcą brać udział w tego rodzaju przyjęciach oraz chodzą na bale z okazji karnawału lub Halloween. W przypadku zabaw karnawałowych panuje bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli idzie o kostiumy. Popularne bywają maski karnawałowe weneckie, za którymi można schować swoje oblicze. Tradycja zakładania tego typu masek podczas karnawału wzięła się, jak nazwa mówi z Wenecji.

Jeśli zafascynował Cię opisywany wątek, to odsyłam tutaj (https://www.alpinlife.pl/worek-transportowy-beal-pro-work-35-contract-p-186.html) - w tamtym miejscu znajdziesz fascynujące informacje, które są dokładnym opisem tego zagadnienia.

Takie maski wyśmienicie pasują zarówno kobietom, jak także panom.


Stanowią idealne dopełnienie pięknych kreacji i kostiumów przeróżnego rodzaju. Podobnie jak stroje na Halloween, maski weneckie również można zakupić albo wypożyczyć, chociażby w teatrze.
2019/02/18, 07:36