Menu strony

Szczęśliwy kot to najedzony kot

„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To jedynie słowa tekstu dziecięcego wierszyka, ale jakże prawdziwe. Wszak koty to nie lada łakomczuchy, a przede wszystkim małe kocięta...
słodki kot
Dlatego warto mieć na uwadze, iż niewielka ilość dobrej mieszanki żywieniowej uszczęśliwi naszego pupila na parę godzin. Naturalnie temat dotyczy karm lepszych jakościowo, które dostarczają kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, wskutek czego będzie mógł pochwalić się lśniącą sierścią oraz dobrą kondycją. Prawidłowo zbilansowane pokarmy dla kotów w naturalny sposób pozwalają swoim – bogatym w witaminy - składem, zagwarantować zbilansowaną dietę naszemu kotu. Zaś bardzo niska ilość wody w suchych karmach pozwala dłużej zachować ich świeżość. Przechowywana w odpowiednich warunkach długo zatrzyma walory odżywcze. Z tej przyczyny kocią karmę możemy zamówić drogą internetowa. Sprawnie, szybko i w domowym zaciszu będziemy mogli spokojnie przejrzeć ofertę sklepu.

Karma, obroże, żwirek dla kota, legowiska – można godzinami wybierać, dumać nad kolorami czy fasonami (zobacz top10 produktów). Ponadto, ominą nas ciężkie zakupy, gdyż poczta czy też firma kurierska dostarczy nam produkty do domu.

W sklepach zoologicznych, tych na naszych ulicach i tych w sieci, dostępne są karmy z przeznaczeniem dla kociąt, kotów dorosłych, kastratów a nawet tych z dodatkowymi kilogramami. Tak, koty także walczą z kilogramami i także pod czujnym okiem specjalisty, a dokładniej lekarza weterynarii. Lecz jak takiego delikwenta dostarczyć do przychodni? Najlepiej sprawdzi się w tej sytuacji torba do przenoszenia kota. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie planuje notorycznych i długotrwałych podróży ze swoim pupilem, a wyjście z miejsca zamieszkania zazwyczaj ogranicza się do wspomnianej już, prostej drogi do weterynarza. Torba ma wiele walorów: przede wszystkim jest funkcjonalna i wygodna w przechowywaniu - można ją łatwo złożyć i schować w szafie, bez konieczności szukania odpowiedniego miejsca. Oprócz tego przeważnie posiada praktyczny pasek do zawieszenia na ramieniu – wygląda jak duża torebka. W razie zabrudzeń torbę oczywiście możemy wyprać.

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, więc może warto już teraz zapoznać się z ofertą sklepów w sieci i pokusić się o odpowiedni prezent dla naszego zwierzaka.
2018/10/08, 07:19