Menu strony

Obroże antyszczekowe - czym są a także jakimi cechami się od siebie różnią?

Bardzo wiele gadżetów dla psów w naszych danych czasach pobudza dosyć silne kontrowersje. Jednym z nich bez żadnych wątpliwości jest interesująca nasze osoby dziś obroża antyszczekowa, która jak sama jej nazwa pokazuje ma powstrzymywać psa przed szczekaniem.


pożywienie


Pozostałe artykuły

Czy powiemy co daje karma dla psa brit?

karma dla psa brit
Jeśli pragniemy, żeby nasz pies był z nami jak najdłużej w całkowitym zdrowiu, to bez wątpienia powinniśmy dbać o jego odpowiednie odżywianie.


Co dobrze jest wiedzieć o takiego typu obroży i jakie konkretnie istnieją jej rodzaje? To wszystko a także jeszcze więcej po dowiadujesz się z naszego nowego - dopiero co wydzieranego - felietonu!


spuszczel


Obroże przeciwko szczekaniu, a więc mówiąc bardziej prosto obroże (hiperłącze do strony) antyszczekowe, to urządzenia przeznaczone wyłącznie dla psów. Mogą wyczuć one drgania, pochodzące z krtani zwierzęcia, na które są osadzane no i zanim pies zaszczeka wyzwalają jeden z kilku rodzajów ostrzeżeń: ultradźwięki, nieprzyjemny dla psa zapach lub najmocniej kontrowersyjne ze sposobów, a więc wyładowania (dokładniej impulsy) typu elektrycznego. Takiego rodzaju obroże mają, tak jak w przypadku sposobów działania przeróżne cechy charakterystyczne, które są adekwatne dla konkretnej obroży. Ponad wszystko takiego typu obroże mają możliwość być wodoodporne, mogą mieć regulację czułości czy też siły samego impulsu typu elektrycznego. Zwykle są one zasilanie baterią albo wbudowanym w nie akumulatorem.


Warto wiedzieć, iż dosłownie każda obrożą posiada funkcję automatycznego przystosowania siły oraz rodzaju bodźca (a więc napomknięte wyżej: wibracja, dźwięk i prąd), częstości danego bodźca, w uzależnieniu od głośności i czasu szczekania psa, oraz posiada zabezpieczenie powodujące czasowe wyłączenie obroży, zazwyczaj po minucie ciągłej aktywacji. Na finisz dodajmy, że obroże te są zdalnie sterowane z pomocą przystosowanego do tego pilota.
2018/08/31, 08:14