Menu strony

Najlepsze podarunki pod choinkę dla dziecka, czyli o czym marzą maluchy w tym roku

To już ostatnie chwile, ażeby zadbać o szczególny podarek świąteczny dla swojego dziecka. O ile postawisz na zabawkę, miej na uwadze, ażeby była ona dostosowana do wieku potomka.


salon


Nie masz pomysłu na to, czym obdarować swoją pociechę? Pozwól się natchnąć! Mata edukacyjna to dobry podarunek dla niemowlaka – nie tylko zapewni mu świetną zabawę, ale przy okazji rozwinie jego zręczności motoryczne. To centrum zabawy stworzone jest w taki sposób, ażeby aktywować rozwój malucha – dzięki niej rychlej zacznie chwytać obiekty i podnosić główkę i utrzymywać ją w tej pozycji. Kolorowa mata z rozmaitymi zabawkami oraz elementami nie tylko aktywizuje rozwój słuchowy, ale też pozwoli zająć berbecia na dłuższy czas. Dla dzieci powyżej 3. roku życia dobrym podarunkiem będą puzzle piankowe. Możemy wybrać takie z literkami bądź cyferkami, dzięki czemu latorośl nie tylko ćwiczy zdolność rozróżniania oraz dopasowania kształtów, ale także uczy się nowych rzeczy, które w przyszłości przydadzą mu się w trakcie nauki szkolnej. Dla starszych maluchów sugerujemy zwyczajne puzzle. To niekiepska łamigłówka też dla rodziców.


zabezpieczenie


Pozostałe artykuły

Sklep dla czworonogów w sieci

Nowe technologie sprawiają, że wszystko staje się szybkie i banalne. Wiele rzeczy można kupić, nie wychodząc za próg domu. W Internecie funkcjonują już sklepy praktycznie z każdej możliwej branży. Znajdziesz tu więc dystrybutora firanek, hurtownię mebli, ofertę drobnego wytwórcy znakomitych win z wschodniej Francji itd.. I nie wyłącznie ty skorzystasz na prostych zakupach z dowozem do miejsca zamieszkania, ale także twój włochaty przyjaciel. Teraz nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny online!


Dzieci kochają tworzyć. Klocki to kapitalny upominek dla malucha. Stawiając, rozwija swe zdolności motoryczne oraz wyobrażenie przestrzenne. Barwne klocki zapewnią zabawę na długo, nawet najbardziej wymagającemu maluchowi.


W końcu to ono decyduje o kształcie własnej budowli, jaką może dowolnie modyfikować. Nie dawaj zwierząt na gwiazdkę. Pies czy kot to nie jest dobry pomysł na gwiazdkowy prezent.
2018/01/17, 12:24