Menu strony

Kobiety

Niektórzy socjologowie twierdzą, że stereotypy związane z płcią nie oddają rzeczywistości, że są wyłącznie wymysłem. I sporo osób, które trudnią się akademicko sprawą roli kultury przytakuje. Można orzec, że nie jest to kompletna prawda, ale są zjawiska, które trudno lekceważyć. Dobrym przykładem są kwiaty.
Storczykowiec różowy
Czy mężczyzna cenią sobie kwiaty? Zapewne jakieś 10 procent ludności tak. A co z resztą? Dla nich urocze róże są obojętne. Panie za to w przytłaczającej większości kwiaty lubią. Oprócz tego zwykle umieją rozpoznać ich typy, których mężczyzna kompletnie nie potrafi nazwać. Jeśli mieszkasz w Gdyni i zamierzasz przynieść swojej partnerce radość, namierz pobliski sklep z kwiatami. Do Google wstaw sformułowanie „bukiety ślubne Wrocław"”.

Pozostałe artykuły

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Tulipany
Kwiaciarnie internetowe - na pozór ten pomysł wydaje się dość zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty trzeba obejrzeć, powąchać, sprawdzić czy twór florysty odpowiada naszym wymaganiom. Może i przez internet powąchać kwiatów nie można, ale zobaczyć je możemy bez wątpienia. Kwiaciarnie internetowe to idealne wyjście, gdy chcemy podarować pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto przebywa w innym mieście. Albo zwyczajnie chcemy zrobić komuś miłą niespodziankę.


Surfinie
Parę płomieniście czerwonych róż to wspaniały podarunek, który zaświadcza o tym, że darczyńca ma silne uczucia do pani. Dobrze je ofiarowywać przy ważnych sytuacjach, takich jak np. obiad w restauracji lub oświadczyny. Innej barwy róże należy ofiarowywać osobom, wobec których nie mamy romantycznych uczuć, a chcemy jej na przykład podziękować za coś. Osoby, które mieszkają w Szczecinie, odnajdą bliski sklep z kwiatami, do Google wstawiając frazę „kwiaty dla firm Wrocław”. Potem trzeba odpalić Google Maps i znaleźć żądaną lokalizację.

Kwiat surfinii
Jest kwestia, którą zawsze trzeba mieć na uwadze, gdy chcemy komuś wręczyć kwiaty. Są pewne rośliny, które kupuje się jedynie przy konkretnych okazjach. Ogromnym zgrzytem byłoby wręczenie komuś bukietu kwiatów, które zwyczajowo są powiązane z śmiercią. Słabym pomysłem jest także wręczenie partnerce w Dzień Kobiet goździków, bo są kojarzone one z prymitywnym obyczajem prosto z ery Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Bukietów nie warto wręczać panom. Mężczyznę usatysfakcjonuje odpowiedni alkohol lub interesująca lektura. Jeśli potrzebujesz dobrze zaopatrzonej kwiaciarni w Krakowie, do wyszukiwarki sieciowej, którą preferujesz, wpisz słowa „kwiaciarnia Kraków”.
2019/05/14, 07:02