Menu strony

Jeśli jesteś hodowcą gołębi i jest to Twoja pasja powinieneś zapoznać się z nowymi na rynku preparatami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

Pielęgnacja gołębi to ważne hobby dla sporej grupy zapaleńców. Troszczą się oni o swoje zwierzęta, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, żeby brały udział w zawodach.
Dla tego, żeby były one w najlepszej kondycji konieczna jest ekstra opieka w postaci witamin i minerałów odżywczych.


pokarm


Improver kliknij w źródło jest preparatem importowanym z Norwegii. Ma wszystkie niezbędne certyfikaty. Jego aktywność koncentruje się na całościowej trosce o te ptaki, a zatem buduje mięśnie oraz system immunologiczny. Z tej przyczyny czempiony rzadko zapadają na choroby i nie tak często biorą antybiotyki.

Czy nasza aktualna publikacja podoba Ci się tak bardzo, że pragniesz przejrzeć następne? To świetnie! W takim razie zapraszamy na świeżą stronę.

Improver dodawany jest do wody pitnej dla ptaków, co wydaje się być dużym ułatwieniem w podawaniu. Warto go stosować przed oraz po męczących lotach, aby gołębie szybciej doszły do siebie. Przestój w podawaniu powinna nastąpić w porze zimowej. Kolejnym bardzo rekomendowanym środkiem jest Pigeon Vitality.

Interesujące informacje na opisywany wątek polecam przeczytać (www.sklep.acana.com.pl/) tutaj. Jest w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych danych, które będą niesamowicie wciągające.

Jest on również aplikowany do wody pitnej i przede wszystkim koncentruje się na zwalczaniu niebezpiecznych dla gołębi bakterii - szczególnie salmonelli i E. coli. Wspomaga także florę bakteryjną i jelita gołębi, co sprawia, że ptaki są ogólnie bardziej zdrowe i okazale się prezentują. Najlepiej rozpocząć aplikowanie Pigeon Vitality na jego stronie 0 dni przed pierwszymi dłuższymi przelotami. Sami będziemy zdumieni jak wielki postęp zrobiły nasze gołębie.
Jeśli chcemy, ażeby nasze gołębie robiły postępy trzeba o nie odpowiednio dbać. Dziś pomagają nam w tym różnego rodzaju preparaty dostępne na rynku.
2021/06/01, 08:26