Menu strony

Nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają ograniczenie spalin samochodowych- dystrybucja i przechowywanie AdBlue w twoim przedsiębiorstwie

W ostatnich latach coraz większą uwagę zwraca się na ekologię i produkty przyjazne dla środowiska naturalnego. Jednym z czynników, który w znaczący sposób przyczynia się do obecności zanieczyszczeń środowiska są spaliny samochodowe. Są jednak sposoby, by uniknąć tak dużej emisji spalin.
Dwie lampy
Dużo firm transportowych ma problem ze spalinami, które wytwarzane są przez samochody ciężarowe. Bez wątpienia to one i niesprawne samochody starej daty są największym problemem jeżeli chodzi o zanieczyszczenie powietrza. Kłopot ten został jednak zażegnany dzięki AdBlue, czyli substancji, która w wyniku reakcji chemicznych usuwa niepożądane zanieczyszczenia powstające w czasie jazdy autem. AdBlue to idealna broń przeciw niepożądanym tlenkom azotu, które zanieczyszczają nasze środowisko. Większe przedsiębiorstwa mogą zatroszczyć się o środowisko stosując AdBlue i wyposażając się w odpowiednie dystrybutory. Dystrybucja AdBlue wygląda prawie tak samo jak dystrybucja oleju napędowego- płyn uzupełnia się podobnie jak paliwo, wlewając AdBlue do specjalnego zbiornika znajdującego się w pojeździe - ciąg dalszy wątku dystrybucji oleju napędowego.


Pozostałe artykuły

Zakup psiaka. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Pies rasy mastif tybetański
Kiedyś w końcu przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzaka. To bardzo istotna sprawa i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą prośbą zamęczać. Okłamywanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzaku, przemyślmy wszystko na spokojnie.


przechowywanie adblue
Niezwykle komfortowym rozwiązaniem dla większych przedsiębiorstw tudzież dla firm zajmujących się transportem jest wyposażenie się w zbiorniki na AdBlue jak również dystrybutory. Przechowywanie AdBlue powinno odbywać się w sposób bezpieczny, dlatego też należy kupić pojemniki jak również dystrybutory, które są przeznaczone ściśle do tego celu. Wiele firm, których specjalnością jest dystrybucja oleju napędowego ma również w swojej ofercie specjalne akcesoria do przechowywania AdBlue. Wśród produktów można znaleźć większe zbiorniki do magazynowania a także małe, których rolą jest przechowywanie AdBlue w czasie transportu. Tak jak paliwo, AdBlue należy regularnie uzupełniać, z tego powodu też warto posiadać na terenie zakładu więcej niż jeden zbiornik AdBlue.
Nasze przedsiębiorstwo może działać w zgodzie ze środowiskiem, gdy skorzystamy z AdBlue. Coraz większa liczba samochodów osobowych i niemal wszystkie ciężarówki wykorzystują takie rozwiązania, by zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza. By odpowiednio transportować oraz dystrybuować AdBlue skorzystajmy z profesjonalnych produktów.
2018/08/29, 13:08