Masz kota? Karm go tym co najzdrowsze!

Wiele polskich rodzin decyduje się na adopcję zwierzęcia. Najpopularniejszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Lecz w dzisiejszych czasach, gdy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób wybiera kota, którego nie musimy wyprowadzać na spacer. Lecz posiadanie zwierzęcia wiąże się z dużą odpowiedzialnością, powinniśmy wiedzieć czym najsłuszniej je żywić. Dlatego dla kota zalecana jest karma Arion.


Karma dla kotów
Persony mniej majętne lub bardziej ukierunkowane na organiczne jedzenie, zazwyczaj nieświadomie krzywdzą swoje czworonogi. Tak jak jeszcze pies, jako zwierze wszystkożerne nie sprawia tu kłopotu, tak kot, mięsożerca, powinien być właściwie żywiony. Karmiąc go jedynie mięsem pochodzącym od rzeźnika wyrządzamy mu krzywdę. W naturze kot nie konsumuje schabu ze świni czy steku z krowy (http://aquablendpolska.com/) – poluje na ptaki i myszy, po czym pochłania je w całości - pomocne wskazówki. Gdyż w kościach i chrząstkach znajduje się niezwykle dużo elementów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania.

Czy poszukujesz na stronie żywołapka czegoś niezwykle ciekawego? Zachęcamy w takim razie do kolejnego artykułu. Musisz jedynie kliknąć w podany link.

Dlatego warto zaopatrzyć się w dobrą pozycję – jak na przykład karma Arion. Mieści się w niej bardzo spory procent mięsa, uzupełniona jest o odpowiednie pierwiastki i makroelementy. Jeśli nabywamy jedzenie suche, na wagę, dobrze zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik na karmę dla kota, aby uniemożliwić zakradanie się naszego czworonoga do jedzenia. Bowiem koty, szczególnie te wykastrowane, mają dużą tendencję do przejadania się i tycia.

Karma Arion ma wiele odmiennych rodzajów. Jeżeli jesteś radosnym posiadaczem małego kociaka, kup wersję dla juniorów.Twój kocur ma kłopoty z żołądkiem? Podaj mu karę leczniczą. Jeśli posiadasz wysterylizowanego pieszczocha, musisz szczególnie zatroszczyć się o jego dietę. Spadek hormonów wywołany operacją, w większości przypadków może doprowadzić do zwiększonego apetytu. W tym celu stworzona została karma Arion light, mająca obniżoną ilość kalorii. Zakupując przynajmniej jeden kilogram dowolnego pożywienia dla swojego pupila, elegancki pojemnik na karmę dla kota dostaniesz od nas w prezencie.


zabawa z kotem
Jeśli jesteś opiekunem kota, masz okazję przekonać się, jak wspaniałe i wierne jest to zwierzę. Z tego powodu tym bardziej należy starać się, aby za jego przyjaźń odwdzięczyć tym samym - link referencyjny. Odpowiednie karmienie naszego pieszczocha jest kluczem do jego długiego i szczęśliwego życia. Karma Arion, właściwie dobrana, może nam w tym dopomóc.
2021/01/23, 08:42