Menu strony

Zioła przeznaczone dla naszych koni - w jakim miejscu zakupić oraz w jakich formach występują?

Wbrew pozorom zioła są nie wyłącznie dla ludzi. W dobry sposób po dobierane mieszanki, cz też czyste, pojedyncze "źdźbła" maja możliwość nadawać się dla różnych stworzeń lub też być nakierowane tylko na jedną rasę, w szczególności na ciekawiące nasze osoby dziś konie.


Jakie w szczególności zioła bywają dla nich odpowiednie? W jakiego typu postaciach się ona mogą ukazać? Ile możemy za nie zapłacić - w jaki sposób wygląda przedział pod względem cen? To wszystko i znacznie więcej bez problemu znajdziesz w naszym nowym felietonie!


Wilgoć na ścianie


zabawki dla kota


Pozostałe artykuły

Żywienie czworonoga i kotka

Tibetan mastiff
Wychowywanie czworonoga to właściwie duży zbiór problemów i radości. Kochający pies przynosi wiele szczęścia nawet w smutne dni. To idealny kompan do dalekich spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też umie się całkiem nieźle zaprzyjaźnić z człowiekiem. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kotem to spora przyjemność.


Zioła, a dokładnie zioła dla koni, to ponad wszystko naturalny i niewiarygodnie przydatny suplement, który to dopomaga naszemu koniu zachować zdrowie nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. W sieci odnajdziemy dziesiątki ziół, które nadają się dla koni, a które tak naprawdę najczęściej niewiarygodnie dobrze znamy. Wśród nich znajdziemy między innymi: owoc aronii czy tez maliny, czarnuszkę egipską, naszą dziką różę (owoc z pestką) itp. razem z różnymi przyprawami, takimi jak chociażby kurkuma. Warto mieć świadomość, że wszystkie po wymieniane wyżej elementy (oraz te nie po wymieniane), ukazują się w różnych formach. Mają możliwość być między innymi w formie proszku (a więc w formie tak zwanego "fix", który jest po prostu drobno zmielony), a także w postaci tak nazywanej "sieczki" (a więc pocięte na malutkie - zazwyczaj 1-2 cm - kawałeczki).


Dobrze jest także mec świadomość, iż pewne sklepy w sieci internetowej oferują także zioła w postaci granulatów, które to bywają bardzo dobrze przyswajane poprzez zwierzęta. Zapamiętaj! Sklepy oferują zarówno pojedyncze zioła jak również mieszanki - po dobieraj te najlepsze no i spraw, iż twój koń będzie w pełni zdrowy oraz silny!
2017/12/04, 11:31