Menu strony

Czworonożny partner człowieka - właściwie co powinniśmy wiedzieć przed zakupem psa

Psy od niepamiętnych czasów były nieodłącznymi towarzyszami ludzi. Każdy, kto raz zamieszkał pod jednym dachem z Czworonogiem, nie może wyobrazić już sobie egzystencji bez ukochanego pupila. Widocznie ma to swoje solidne podstawy.


O tym, że nie ma bardziej oddanego towarzysza niż pies wiemy od dawna.


[IMG=54c6097659845___flickr_15693173593.jpg|L|W=187|ALT=hodowla


Jednakże, kim był człowiek, który zauważył to po raz pierwszy? Mianowicie George Graham Vest, który obejmował urząd senatora w Stanach Zjednoczonych zwrócił uwagę społeczeństwa bystrym spostrzeżeniem (Perfect Breed Hodowla). Człowiek ten zasiadał w parlamencie przez okres 24 lat, a mimo swojej długoletniej kariery i aktywnym członkostwie w życiu publicznym, zapadł w pamięć jako osoba kochająca zwierzęta. W wystąpieniu publicznym stwierdził, iż nawet najbliższy przyjaciel tudzież własne dziecko może nas zdradzić. Natomiast jedynie pies, w tym przepełnionym egoizmem świecie, jest wierny na zawsze. Jeżeli rozmyślamy o własnym czworonogu, hodowla (http://aquablendpolska.com/katalog/jalowki-cielne,374.html) labradorów powinna nas wyjątkowo zainteresować. Są to psy bardzo towarzyskie. Uwielbiają długie wycieczki i zabawy na łonie natury. Oprócz tego, rasa ta ma bardzo łagodny charakter. W związku z tym jest to idealny zwierzak dla wielodzietnych rodzin. Jeżeli jednak chodzi o takiego psa jak labrador cena może nas nieprzyjemnie zaskoczyć Jest wysoka, ale jeśli zdecydujemy się na zakup czworonoga z potwierdzonej hodowli, możemy być pewni, że naszego pupila nie będą męczyły żadne choroby genetyczne.


Pozostałe artykuły

Sklep dla czworonogów w sieci

Cyfrowe technologie sprawiają, że życie staje się wygodne i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wyściubiając nosa za próg mieszkania. W cyberprzestrzeni pracują już sklepy praktycznie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu zatem magazyn z materiałami budowlanymi, hurtownię dywanów, ofertę znanego wytwórcy znakomitych win z południowej Francji itp.. I nie jedynie ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dowozem do miejsca zamieszkania, ale też twój włochaty przyjaciel. Teraz nawet psy mają swój sklep zoologiczny w sieci!


Zalet wynikających z posiadania psa jest mnóstwo.


Właściwie można by wymieniać w nieskończoność. Radość, jaką dostarcza właścicielowi jego czworonożny pupil(zobacz również monitoring zwierząt) niewątpliwie przerasta wszelkie wyrzeczenia wiążące się z przygarnięciem zwierzaka.
2019/06/07, 10:28