Menu strony
Otoczenie
ścieki

Na czym polega proces oczyszczania ścieków? Jakiego rodzaju etapy występują podczas tego procesu? Co jest najważniejsze?

Oczyszczanie ścieków jest bardzo ważne, dzięki temu nasze otoczenie może być utrzymane w czystości. Solidna oczyszczalnia ścieków jest konieczna wszędzie tam, w jakim żyją ludzie. Ciężko sobie wyobrazić standardowe funkcjonowanie bez jej działania. Często o tym nie myślimy, bo są one niewidzialne, ale każdy z nas musi wiedzieć, jak działają. Jak wygląda więc zasada działania oczyszczalni ścieków?
śmieciarka

Dbaj o nasze środowisko

W naszym kraju ostatnio zostały zmienione reguły, którymi kierują się usługi komunalne. To mądre posunięcie, mimo tego, iż na starcie wprowadzania nowych reguł panował straszny chaos. Wielu Polaków nie miało dostępu do odpowiednich śmietników na odpadki, na ulicach znajdowały się stosy niezutylizowanych śmieci. Dziś należy przyznać, że kwestia została unormowana. W miastach stanęły specjalne kontenery, a Polacy dostali aktualne instrukcje od przedsiębiorstw komunalnych. Miejmy nadzieję na to, by Polacy wreszcie zrozumieli, jak niezbędne jest dbanie o planetę poprzez segregację śmieci.
elektroniczny pastuch dla psa

Jak dać sobie radę z niesfornym psiakiem? Jak sprawić, aby nie uciekał z podwórka?

Wiele osób marzy o tym, ażeby mieć cudowny dom, równo ścięty trawnik, generalnie perfekcyjne otoczenie. Kiedy już spełnią się te marzenia, to będziemy zdawać sobie sprawę, iż brakuje nam psa, by chronił naszego dobytku.