Menu strony
Otoczenie
elektroniczny pastuch dla psa

Jak dać sobie radę z niesfornym psiakiem? Jak sprawić, aby nie uciekał z podwórka?

Wiele osób marzy o tym, ażeby mieć cudowny dom, równo ścięty trawnik, generalnie perfekcyjne otoczenie. Kiedy już spełnią się te marzenia, to będziemy zdawać sobie sprawę, iż brakuje nam psa, by chronił naszego dobytku.
ścieki

Na czym polega proces oczyszczania ścieków? Jakiego rodzaju etapy występują podczas tego procesu? Co jest najważniejsze?

Oczyszczanie ścieków jest niezwykle istotne, to sprawia, że nasze otoczenie może być utrzymane w czystości. Solidna oczyszczalnia ścieków jest obowiązkowa w każdym miejscu, gdzie mieszkają ludzie. Trudno sobie wyobrazić zwyczajne funkcjonowanie bez jej działania. Dosyć często o tym nie myślimy, ponieważ są one niewidzialne, ale każdy z nas musi wiedzieć, jak funkcjonują. Jaka jest więc zasada działania oczyszczalni ścieków?
śmieciarka

Dbaj o nasze środowisko

W naszym kraju nie tak dawno zmieniono reguły, którymi kierują się usługi komunalne. To korzystne posunięcie, mimo tego, iż na starcie wprowadzania nowych praw panował wielki chaos. Wielu rodaków nie miało dostępu do odpowiednich pojemników na odpadki, na ulicach zalegały stosy niewywiezionych śmieci. Teraz trzeba powiedzieć, że kwestia została uregulowana. W okolicy domów stanęły odpowiednio oznakowane pojemniki, a lokatorzy dostali obowiązujące instrukcje od firm komunalnych. Miejmy nadzieję na to, by rodacy wreszcie zobaczyli, jak niezbędne jest dbanie o Ziemię poprzez segregację śmieci.