Menu strony
Warzywa
Jabłka

Jabłka do przetworów

Okres letni w rozkwicie, a to oznacza, że możemy rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden sklepowy dżem nie jest pyszny tak jak domowy. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze idealne małosolne albo kiszone ogórki - smak raju. Żeby rozpocząć domową produkcję pyszności musimy najpierw kupić produkty. Istnieje mnóstwo sposobów. Można udać się na lokalny targ, możemy kupić owoce bezpośrednio u sadownika, ale najłatwiejsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Moda na produkty ekologiczne świadczy, że sięgamy po kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Nie zmienia to faktu, że nie wszystko, co droższe i w ładnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, trzeba zacząć od polecanego producenta.
nasiona

W jakim celu zaprawia się nasiona przed zasiewem

Zaprawianie ziaren, zwane także bejcowaniem , to przeważnie działanie stosowane przez ogromne przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją na handel. Aby plon był zdrowy i urodzajny do wysiewu należy użyć zdrowego materiału roślinnego. Olbrzymie znaczenie ma również jakość gleby i nasion, które mogą być skażone przez grzyby, wirusy czy też bakterie, które zaczynają atakować roślinę już podczas kiełkowania.
Nektarynki

Krajowe owoce i warzywa

Biorąc pod uwagę rynek i owoce warzywa hurt trzeba polskim produktom przyznać wysoki poziom jakości. Dobry producent jabłek Polska proponuje konsumentom tylko najlepsze rodzaje owoców, świeże dostawy każdego dnia oraz szeroki asortyment różnych rodzajów świeżych jarzyn.