Menu strony
Warzywa
nasiona

W jakim celu zaprawia się nasiona przed zasiewem

Procedura zaprawiania nasion, zwane także bejcowaniem , dotyczy przede wszystkim działań stosowanych przez większe przedsiębiorstwa produkujące żywność na handel. Żeby plon był zdrowy i urodzajny do siewu należy użyć zdrowego materiału roślinnego. Olbrzymie znaczenie ma również jakość ziemi i ziaren, które mogą zamieszkiwać grzyby, wirusy czy też bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę już podczas kiełkowania.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Moda na produkty ekologiczne pokazuje, że polujemy na kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Jednak nie wszystko, co droższe i w przyjemnym opakowaniu jest zdrowe. Wybierając kosmetyki naturalne, należy zacząć od polecanego dostawcy.
Jabłka

Jabłka do przetworów

Sezon letni w rozkwicie, a to oznacza, że możemy rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden sklepowy dżem nie będzie dobry tak jak własnoręcznie przygotowany. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze doskonałe małosolne albo kiszone ogórki - niebo w gębie. By rozpocząć domową produkcję przetworów trzeba na początku mieć produkty. Jest wiele sposobów. Możemy udać się na pobliski bazarek, możemy kupić owoce prosto od rolnika, lecz najłatwiejsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
Nektarynki

Krajowe owoce i warzywa

Zwracając uwagę na rynek i owoce warzywa hurt należy naszym produktom przyznać najwyższy stopień jakości. Prosperujący na rynku producent jabłek Polska proponuje konsumentom tylko znakomite gatunki owoców, najświeższe dostawy każdego dnia oraz spory asortyment innych rodzajów najlepszej jakości jarzyn.