Menu strony
Warzywa
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Trend na produkty ekologiczne sprawia, że wybieramy kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Jednak nie wszystko, co droższe i w atrakcyjnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, należy zacząć od dobrego sklepu.
nasiona

W jakim celu zaprawia się nasiona przed zasiewem

Definicja zaprawiania nasion, zwane również bejcowaniem nasion, dotyczy przede wszystkim działań stosowanych przez ogromne przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem na szeroką skalę. By plony były zdrowe i liczne do wysiewu należy użyć zdrowego materiału roślinnego. Wielkie znaczenie ma także jakość ziemi oraz ziaren, które mogą być zasiedlone przez grzyby, wirusy i bakterie, które zaczynają atakować roślinę już podczas kiełkowania.
Jabłka

Jabłka do przetworów

Okres letni w rozkwicie, a to oznacza, że możemy rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden sklepowy dżem nie jest pyszny tak jak domowy. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze idealne małosolne albo kiszone ogórki - smak raju. Żeby rozpocząć domową produkcję pyszności musimy najpierw kupić produkty. Istnieje mnóstwo sposobów. Można udać się na lokalny targ, możemy kupić owoce bezpośrednio u sadownika, ale najłatwiejsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
Nektarynki

Krajowe owoce i warzywa

Biorąc pod uwagę rynek i owoce warzywa hurt trzeba polskim produktom przyznać wysoki poziom jakości. Dobry producent jabłek Polska proponuje konsumentom tylko najlepsze rodzaje owoców, świeże dostawy każdego dnia oraz szeroki asortyment różnych rodzajów świeżych jarzyn.