Menu strony
Porady
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Z tego powodu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu z uwagi na pracę i inne obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Ryba pływająca w akwarium

Dobre rady na temat idealnego doboru oświetlenia do akwarium

Dobrze dobrane oświetlenie w domowym akwarium jest istotne dla utrzymania dobrej kondycji roślin akwariowych, oraz ryb i pozostałych stworzeń. Źle dopasowane oświetlenie powoduje niekiedy gnicie roślin w akwarium, obumieranie ryb czy nadmierny rozwój glonów. By temu zapobiec, istotna jest temperatura światła oraz ciepło, które jest wydzielane przez źródło. Dla domowego zastosowania kompletnie nieprzydatne okazują się niektóre źródła światła – jak lampy rtęciowe i metalohalogenowe.
Kosiarka samojezdna

W jaki sposób założyć zielnik w swej kuchni?

ogródek na parapecie w pomieszczeniu kuchennych? To wcale nie skomplikowane! Woniejąca ziółkami kuchnia stanie się inspirującym miejscem dla twoich nowych pomysłów kucharskich, natomiast świeże listki sprawią, iż sporadycznie sięgać będziesz po opakowania z suszonymi przyprawami.