Menu strony
Koszt
Ekologiczny dom

Budynek przyjazny przyrodzie czyli dom energooszczędny- nowy trend czy norma przyszłości?

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura. Wielu z nas postanawia skusić się na tak zwane „zielone budownictwo”, które szczególnie zwraca uwagę na wyjątkową konstrukcję, której główną intencją obniżenie utraty ciepła, wielokrotnie pozyskanie energii z innych źródeł, a wynikiem tego jest obniżenie kosztów utrzymania domu.
sklepy

Fotowoltaika jako wolność eksploatatorów

Zagospodarować światło słoneczne można nie tylko za pomocą kolektorów dostarczających ciepło, lecz również ogniw fotowoltaicznych, wytwarzających energię elektryczną.
jezioro

Elvenar dopomoże nam się odprężyć po calutkim dniu

Sporo ludzi lubi gry komputerowe, gdyż będzie do nich bardzo łatwy dostęp, potrafią wspaniale zrelaksować po calutkim dniu, a w dodatku wymagają znacznego skoncentrowania oraz zdolności, zatem możemy się porównywać na tle innych zawodników.


Elvenar dopomoże nam się odprężyć po calutkim dniu

Elvenar to ciekawa oferta dla miłośników planowania


Elvenar dopomoże nam się odprężyć po calutkim dniu

Kiedy kochamy logiczne myślenie, jeśli jesteśmy strategami i kochamy się namyślać, co dadzą nasze działa, to bez wątpienia zainteresuje nas gra elvenar.
nowoczesny dom

Dom energooszczędny

Ostatnio coraz częściej zwraca się uwagę na kwestie wiążące się z ekologią, skażeniem środowiska itp. Na coraz szerszą skalę wykorzystywane są tak zwane odnawialne źródła energii, czyli niejako wykorzystuje się siły przyrody do produkcji energii przydatnej dla człowieka. Dlatego na przykład w ostatnich latach postawiono na terenie kraju tak dużo wiatraków, przetwarzających energię czerpaną z wiatru.
Budowa domu

Jak można dziś zadbać o ekologię już w czasie budowy przyszłego domu?

Budowanie domu to poważne wyzwanie, zarówno gdy chodzi o kwestie logistyczne, jak również zagadnienia finansowe, dlatego warto się do niej możliwie jak najdokładniej przygotować i wszystkie, nawet najdrobniejsze decyzje rozsądnie przemyśleć, żeby zyskać gwarancję, że rezultat ostateczny będzie zadowalający. Podstawowe znaczenie posiadają dziś wszelkiego rodzaju kwestie ekologiczne. Z jakiego powodu?