Menu strony
Koncerty
Deep Purple

Zaskakujące gwiazdy na festiwalach polskich

Nowy rok będzie obfitował w dużo eventów czy koncertów muzycznych, ku wielkiej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyczni z naszego kraju, lecz także z zagranicy z chęcią skorzystają ze sporych możliwości im przedstawianych. Od ubiegłego roku szczególnie głośno jest o raczkującym dopiero zespole angielskim Disclosure, jaki z niemałym zapałem tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swoje koncepcje. Grupa Deep Purple w Polsce wraca z podwójną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!
koncert

Rock - od gitar do elektronicznego brzmienia

Muzyka rockowa przez wiele lat od momentu jej narodzin bardzo się zmieniła i ciągle podlega modyfikacjom. Od zawsze jednak dzieliła się na wiele przeróżnych subgatunków, które różniły się między sobą mniej albo bardziej. Aktualnie hasło rock, jest bardzo szerokie i zalicza się do tego gatunku znacznie bardziej różniące się pomiędzy sobą brzmienia muzyczne.
Guns n Roses

Niby jakie są największe atuty słuchania muzyki?

Muzyka jakby nie patrzeć w aktualnej formie towarzyszy ludziom od dosyć niedawna, ale naturalnie trudno nie wiedzieć, że i niegdyś, zanim jeszcze wymyślono elektrykę ludzie mogli się raczyć piękną muzyką. Może za dawnych lat muzyka lepiej na nas oddziaływała?
Koncert rockowy

Dostęp do topowej muzyki jest niemal nieograniczony

Pewnie wszyscy miłośnicy muzyki są bardzo wyczuleni nie tylko na dźwięk, ale oczywiście również na zwykły obraz. A więc jeśli ktoś na ten przykład bardzo lubi Kult albo Asgeira, chciałby także obejrzeć sobie jakiś koncert - najlepiej na żywo, lecz trudno nie dostrzec, że najczęściej tego typu możliwość niestety nie istnieje.