Menu strony
Krzewy
ogród

Które wybrać drzewa i krzewy do naszego ogródka?

Krzewy i drzewa tworzą podstawę ogródka. Wydzielają przestrzeń w ogrodzie, osłaniają od uciążliwego sąsiedztwa. Drzewka iglaste w przeciwieństwie do bylin zdobią nawet zimą.
Z powodu wielkości oraz długowieczności drzewa oraz krzewy są stałym składnikiem ogródka. Często przesądzają o jego charakterze. Z tej przyczyny warto odpowiednio obmyślić, które krzewy i drzewa ozdobne dobrać do ogródka. Również dobór punktu w którym drzewa ozdobne zostaną posadzone, powinien zostać dokładnie przemyślany. Wielkiej dyscypliny wymaga urządzanie niewielkich ogrodów. Przed zakupem roślin koniecznie trzeba brać pod uwagę ich ostateczne wymiary, i zobaczyć w wyobraźni jak po latach wypełnią przestrzeń naszego ogródka.
biały kwiat hortensji

Właściwości afrykańskiej rośliny – hodowla amarylis

Jakiego typu warunki są ważne, by uprawa amarylisa przebiegała w odpowiednim, zrównoważonym trybie? Wyrażający swoją opinię w internecie, na tematycznych stronach internetowych, specjaliści służą pomocą oraz radą w różnej tematyce, też przydatnych osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z uprawą tych pięknych kwiatów. Amarylisy to piękne, afrykańskie kwiaty, jakie zdobyły szturmem wielu zwolenników. Różnobarwne oraz nadzwyczaj kształtne kwiaty amarylisa wywierają wrażenie!