Menu strony
Choroba
Pies

W jaki sposób trzeba dobierać karmę dla psa?

Zdrowy pies będzie to szczęśliwy pies. Jednak nie zawsze o tym posiadacze swoich czworonogów pamiętają jak i dokarmiają jedzeniem z przeznaczeniem dla osób. To bardzo często kłopotem wielu chorób u zwierzaków.
morze

O kondycji organizmu decyduje dieta - co potwierdzają specjaliści - nie tylko w przypadku człowieka

Wszystkie żywe stworzenia potrzebują do właściwego rozwoju odpowiednio dostosowanej diety. Pomijając nawet sylwetkę, trafnie dobrana karma wpływa nade wszystko na zdrowie zwierzęcia.
kleszcz

W okresie letnim należy w szczególności zadbać o nasze zwierzaki

Posiadanie psa lub kota w mieszkaniu potrzebuje od nas wyjątkowego zaangażowania, ponieważ o jego zdrowie powinno się dbać podobnie jak o swoje. Istotna jest właściwa dieta, która będzie zasobna w mikroelementy, ale też higiena, co w sytuacji psów ma szczególne znaczenie. Nie sposób ukryć, że wszelakiego rodzaju drobnoustroje są niepożądane w szczególności, jeżeli zwierzę jest w domu. Warto zatem odpowiednio wcześnie inwestować w solidnej jakości preparaty i regularnie odwiedzać weterynarza. Wskutek tego na pewno unikniemy różnego typu dolegliwości i, co równie istotne, zaoszczędzimy na kurowaniu, które w tym przypadku jest niezmiernie drogie.