Menu strony
Rośliny
Chryzantemy

Jak dbać o chryzantemy

Współcześnie duże ilości kłopotów z kwestiami związanymi z niezadbanymi ogrodami może pomóc rozwiązać perfekcyjne wybranie roślin. Dobranie świetnych gatunków nie bywa jednak zwyczajowo kwestią prostą. Aby dobrze dokonać wyboru, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią uprawy roślin ozdobnych. Z powodu coraz niższych temperatur i nadchodzącego listopada doskonałym pomysłem jest zastanowienie się nad hodowlą tak wspaniałych kwiatów, jak chryzantema gałązkowa.
Elegancka doniczka

Które rośliny w najwyższym stopniu pasują na taras?

Wiosna i lato to czas, kiedy nie tylko wnętrze domów, lecz również parapety i balkony zdobią kolorowe kwiaty doniczkowe. Znaczna ilość słońca, gorące dni i bardzo ciepłe noce sprzyjają wzrostowi wielu przepięknych gatunków. Pośród nich znaleźć można zarówno kwiaty wieloletnie jak i takie, które rosną jedynie przez jeden sezon. Jedne preferują półcień i średnie temperatury, zatem niestety nie można wyłożyć doniczki na zewnątrz, bo powoduje to żółknięcie liści, usychanie kwiatostanu lub wręcz śmierć całej rośliny.
Ogrodowe oczko

Wyjątkowe propozycje internetowego sklepu ogrodniczego

Dzisiaj niemałe znaczenie ma szeroko definiowana ochrona przyrody. Segregowanie śmieci, oszczędność wody i troska o środowisko – coraz więcej Polaków jest świadomość niebezpieczeństwa, które nieść może ze sobą zaniedbanie otoczenia. W szczególności uwagę zwraca się obecnie na propozycje, jakie daje konsumentom internetowy sklep ogrodniczy z imponującym asortymentem. Różnego typu środki do ochrony roślinności można wyszukać tam w niewielkich cenach. Ich skuteczność i niezawodność warte są każdych pieniędzy!
1 2