Menu strony
Karmy
Kot domowy

Jak dbać o zdrowie ukochanego pupila?

Zwierzęta dotrzymują kroku człowiekowi od dawnych epok. Gdy tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać lepszą inteligencją, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że zwierzęta mogą służyć nie tylko do zabijania i skór. Narodziła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach dość długo i powoli zmieniały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie znany nam jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako przyszywani członkowie rodzin, oraz wyjątkowo czujne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
Karma sucha dla kotów Acana

W jaki sposób zadbać o kotka?

Każdy kto ma potomstwa z pewnością już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze latorośle przybiegają do nas z ważnym pytaniem. Zwykle niezwykle obawiamy się tego momentu. Lecz kiedyś w końcu to następuje. Dobrze jest dużo wcześniej przygotować się do tego typu pogawędki i ustalić z partnerem, jakie chcemy zająć stanowisko.
Karma dla kotów

Karma dla czworonoga

W zasadzie w ostatnich latach dokonała się wielka zmiana w myśleniu o żywieniu czworonogów. Niegdyś zwierzęta żywiło się tym, co akurat było na obiad, nie wspominając już o tych niefrasobliwych ludziach, którzy serwowali pupilom odpadki. Obecnie na rynku działa parędziesiąt rozmaitych producentów zwierzęcej gastronomii, wybór jest zatem naprawdę szeroki. Można nabyć karmy dla psów w wielu smakach i przeznaczone dla różnych typów zwierząt. W tym artykule omawiamy kilka ważnych wskazówek, które należy przeczytać, jeśli zamierzasz nabyć dla swojego psiaka odpowiednie karmy dla psów.
pies

Dobre karmy dla psów

Wybór odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj rzeczą łatwą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące karmy i kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.
pies

Jakie karmy należy kupić

Coraz więcej właścicieli ceniących własne psy decyduje się na dawanie im pokarmów gotowych. Takie traktowanie zwierząt jest silnie rekomendowane przez sporą liczbę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie pokarmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zadbać szczególnie mocno o ich prawidłowy rozwój.
tibetan mastiff

Na jakich producentów karmy dla psów warto postawić?

Decydując się na jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością firmy oraz jakością karmy dla psów, ale również preferencjami pieska. Tanie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są aktualnie tworzone z rewelacyjnej jakości składników. Ponadto są w stanie uzupełniać całodobowe zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Niskie ceny za psie jedzenie dodatkowo zachęcają do zainwestowania w przetestowane marki na rynku.
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów muszą nieprzerwanie dbać o to, by spożywane przez ich pupili posiłki były w pełni wartościowe oraz zawierały wszystkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie właściwej oraz optymalnej dla kota karmy codziennie to gwarancja utrzymania zdrowia i witalności Twojego zwierzątka. Doceniany na rynku internetowy sklep zoologiczny stale rozszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje interesujące promocje.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Zbilansowany pokarm dla psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najistotniejsze w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, aby długo cieszył się świetnym zdrowiem.
Karmy dla kotów Royal Canin

Domowi milusińscy – mruczące 4 łapy

Kocięta, to nasze pieszczochy, które zamieszkują razem z nami w tym samym domu, jak również rozpuszczane są przez właścicieli na każdym kroku. Nie może dziwić nikogo, iż kupując kota chcemy zapewnić mu wszystko co dobre i zdrowe. Jedną z tego typu rzeczy bez wątpienia jest sucha karma dla kota.
Purina ProPlann dla kotów

Możliwości oraz oferta internetowego sklepu zoologicznego na karmy suche dla kotów – marki Purina, Acana i Pronature

Decydując się dziś na znakomitej jakości jedzenie dla swoich pupili, takie jak szczególnie karmy dla kotów Pronature, zadecydować można o jakości spożywanego przez nich pożywienia. Proponowana dzisiaj na szeroką skalę firmowa karma kocia jest bazą właściwego oraz zbilansowanego menu i sposobu żywienia kota. W stu procentach spełnia też zasady prawidłowego żywienia zwierzęcia.
1 2