Menu strony
Hodowla
ziewający Tibetan mastiff

Zwierzę z Azji

Dla miłośników czworonogów, tych, którzy po prostu pragną mieć włochatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten ogromny pies będzie stróżem domu, towarzyszem zabaw i wiernym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to starożytna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od lat przygarniali do własnych gospodarstw zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że niektóre gatunki, szczególnie wilki, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, one odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i wiernością, lecz również czujnością, a też, po właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Z tego powodu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu z uwagi na pracę i inne obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te urocze psy robią wrażenie swym sprytem oraz niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się nieustannie zaciekawieniem.
Pies mastif tybetański

Wybieramy rasę psa doskonałą dla nas

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim staniemy się posiadaczami takiego psa? Szczególnie pod lupę powinno się brać właściwe warunki, jakie są idealne dla takich piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako wiodąca rasa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym kupnem takiego psa klientom. Zainteresowani klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W czasie kupna nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak przykładowo mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrej hodowli psów nie bywa zazwyczaj sprawą banalną, zwłaszcza w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się takiego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Z tego powodu doskonałym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
mała jodła koreańska

Rośliny coraz popularniejsze w kraju

Troska o estetykę naszych domów, mieszkań czy ogrodów to nasza narodowa cecha charakterystyczna. Coraz więcej z nas stawia na egzotyczne wręcz gatunki, więc hiacynty cieszą się tak sporą i ciągle wzrastającą popularnością. Te wyjątkowe i wielokolorowe kwiaty mogą być uprawiane nawet do czterech lat na tej samej ziemi. Specjaliści z zakresu sadownictwa oraz ogrodnictwa polecają jednak sadzenie tych roślin w czasie jesieni, gdyż dzięki temu nie będą one narażone na różne bakterie oraz grzyby.
gołąb

Leki dla gołębi ma szansę nam zapisać weterynarz

Czy wiemy jak troszczyć się o gołębie?

Leki dla gołębi ma szansę nam zapisać weterynarz

Kiedy podejmujemy decyzję, że pragniemy zająć się gołębiami, że pragniemy je hodować, a potem wystawiać na przeróżnych giełdach oraz uczyć je powrotu do gniazda nawet z wielkich odległości, to obowiązkowo musimy się dowiadywać w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom okazują się być one bardzo delikatnymi stworzeniami, dlatego powinniśmy się upewnić, że właściwie zaznaczymy, w jaki sposób się z nimi obchodzić.
Rybki, akwarium

Wszyscy chcą mieć rybki

Odkąd bajka wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieciaki na całym globie dosłownie oszalały na punkcie tej kolorowej rybki. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt błyskawicznie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie dzieciaki pragnęły mieć na własność uroczego Nemo. Ale hobby, jakim jest akwarystyka, jest popularne w naszej ojczyźnie od dawien dawna. Jeśli zatem nasz maluch pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas przymilać i przyzna się, że marzy o rybkach, wszelkich potrzebnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na obszarze naszego kraju.