Menu strony
Hodowla
ziewający Tibetan mastiff

Zwierzę z Azji

Dla wielbicieli czworonogów, tych, którzy po prostu pragną mieć włochatego kompana, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi idealny wybór. Ten duży czworonóg będzie strażnikiem gospodarstwa, kompanem zabaw i wiernym przyjacielem. nietypowe własności rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą jest fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez ludzi. Z tego powodu często przygarniane są przez osoby, które mają mało czasu z uwagi na pracę i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
Rybki, akwarium

Wszyscy chcą mieć rybki

Odkąd animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieci na całym globie dosłownie oszalały na punkcie tej kolorowej rybki. W sklepach zoologicznych błyskawicznie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie dzieciaki pragnęły mieć w swoim domu uroczego Nemo. Ale hobby, jakim jest akwarystyka, jest popularne w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeżeli więc nasz maluch pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas przymilać i zakomunikuje, że pragnie mieć rybki, wszelkich niezbędnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest cała masa na terenie naszej ojczyzny.
mała jodła koreańska

Rośliny coraz popularniejsze w kraju

Dbałość o estetykę naszych domów, mieszkań czy ogrodów to nasza istotna cecha charakterystyczna. Sporo z nas decyduje się na egzotyczne wręcz gatunki, z tego też powodu hiacynty cieszą się tak dużą i wciąż rosnącą popularnością. Te szczególne i barwne kwiaty mogą być uprawiane nawet do czterech lat na tej samej ziemi. Profesjonaliści z zakresu sadownictwa oraz ogrodnictwa wskazują jednak sadzenie tych roślin w okresie jesieni, ponieważ dzięki temu nie będą one narażone na różnego typu bakterie oraz grzyby.
gołąb

Leki dla gołębi ma szansę nam zapisać weterynarz

Czy powiemy jak dbać o gołębie?

Leki dla gołębi ma szansę nam zapisać weterynarz

Gdy podejmujemy decyzję, że pragniemy zająć się gołębiami, że chcemy je hodować, a potem wystawiać na różnorakich giełdach oraz uczyć je powrotu do gniazda nawet z dużych tras, to koniecznie powinniśmy się dowiadywać w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom będą one niesamowicie delikatnymi stworzeniami, z tego powodu powinniśmy się dowiedzieć, że odpowiednio zaznaczymy, w jaki sposób się z nimi obchodzić.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

Podczas zakupu nowego zwierzęcia trzeba zadbać o niezwykle dużą liczbę spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej hodowli psów nie jest zwyczajowo kwestią prostą, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się takiego typu działalnością łatwo się pogubić. Dlatego też trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od dawna przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęło się to dawno temu i ciągnie się to do teraz. Po pierwsze, niektóre gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim wilki, łatwo oswoić, a kiedy już się to powiedzie, one odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i wiernością, ale także czujnością, czy też, po odpowiednim szkoleniu, wsparciem w tropieniu i polowaniach.
Pies mastif tybetański

Wybieramy rasę psa doskonałą dla nas

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim zostaniemy właścicielami takiego psa? Przede wszystkim pod lupę należy brać odpowiednie warunki, jakie są perfekcyjne dla takich piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako ważna rasa. Dzięki wielkiemu doświadczeniu możemy zaproponować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Potencjalni klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie własnym sprytem i wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się wzrastającym stale zaciekawieniem.