Menu strony
Czas
Kotek

Jakiego rodzaju elementy może zawierać musli dla koni oraz dlaczego należałoby nim karmić naszego konika?

Jeżeli uważasz, że teraz konie nadal karmione są wyłącznie przy pomocy zwykłego siana, to raczej czas na to, żeby zaktualizować posiadane przez swoją osobę wiadomości.
Ekologiczny dom

Budynek przyjazny przyrodzie czyli dom energooszczędny- nowy trend czy norma przyszłości?

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura. Wielu z nas postanawia skusić się na tak zwane „zielone budownictwo”, które szczególnie zwraca uwagę na wyjątkową konstrukcję, której główną intencją obniżenie utraty ciepła, wielokrotnie pozyskanie energii z innych źródeł, a wynikiem tego jest obniżenie kosztów utrzymania domu.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W czasie kupna nowego zwierzęcia potrzeba zadbać o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak chociażby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W nowym tysiącleciu wybór dobrej hodowli psów nie bywa zwyczajowo rzeczą prostą, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się takiego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Z tego powodu trafionym pomysłem przed udaniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
piękny wąż w terrarium

Ciekawe nietypowe insekty hodowlane

Odwiedzając sklep ze zwierzętami stosunkowo prędko można zauważyć, jak duża różnorodność zwierząt w nim znajduje się. Z tego powodu też każdy bez wyjątku fan może znaleźć pasujące dla siebie zwierzę. Nade wszystko w tego rodzaju sklepach będzie możliwość kupić powszechnie spotykane zwierzęta, ale nie będzie zarazem brakować bardziej rzadko spotykanych zwierząt.
designerskie meble ogrodowe

Czy mieliśmy już designerskie meble ogrodowe?

Gdy pragniemy się poczuć naprawdę odpowiednio w jakimś miejscu, to musimy wykonać wszystko, żeby było ono jak najwspanialej przygotowane. Przez to trzeba się przypatrzeć przeróżnym propozycjom na stylizację wnętrz oraz zadecydować, które akcesoria do ich urządzenia będą nam rzeczywiście odpowiadały.
Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme

Co robić, aby nasi koci przyjaciele cieszyły się dobrym zdrowiem przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Te arystokratyczne zwierzęta obdarzono szczególną czcią już w starożytności, wierząc, że są ucieleśnieniem bogów.
paintball gdynia stocznia

Zawsze trzeba starać się o miłą atmosferę w pracy - siedzimy tam w końcu sporą część dnia niemal przez całe swoje życie

Mimo iż możemy sobie powtarzać, że praca to tylko praca, to należy troszczyć się o to, żeby atmosfera w biurze była przyjemna. Stale powinniśmy się ze wszystkimi witać oraz miło się uśmiechać.
odzież sportowa

Znakomity pomysł na wspólny wieczór? Interesujące planszówki pewnością dobrej zabawy

Zapomniane i zostawione dawniej w kąt gry są na obecną chwilę coraz nagminniej wyciągane z zaułków szaf. Zwłaszcza tyczy się to popularnych planszówek, jakie dawniej były największą atrakcją wieczoru ze znajomymi.
odpady

Kilka przydatnych porad na to, żeby w legalny sposób można było sobie poradzić z odpadami i ściekami.

W każdym mieszkaniu i domu wytwarza się pewną ilość ścieków i odpadków, z którymi trzeba coś będzie zrobić. Regulacje prawne, które od niedawna zostały wprowadzone, bardzo szczegółowo określają zasady postępowania z nimi, a wszystko chodzi o to, żeby w jak najlepszym stopniu chronić środowisko. Jeszcze całkiem niedawno w wielu domach było powszechne pozbywanie się ścieków do pobliskiej rzeki czy rowu, i właściciele uznawali taką sytuację za całkowicie normalną. Jednak obecnie za takie postępowanie grożą surowe kary, lecz również i sposobów na odprowadzenie ścieków jest sporo więcej. Najlepiej mają osoby, które mają swój dom na terenach z kanalizacją. Wówczas zwyczajnie wystarczy się do niej podpiąć i sprawa jest załatwiona, potem trzeba jedynie regularnie opłacać rachunki. Jeśli kanalizacji nie będzie, to też będzie kilka możliwości.
tableau - zwierzęta

Jak zagwarantować komfortowe warunki życia egzotycznym zwierzętom?

Każdy z nas wyjątkowo dobrze wie, że zwierzęta są nieodłącznymi towarzyszami człowieka. Historia ewidentnie ujawnia nam, że od wielu lat zwierzęta były potężnym podparciem dla człowieka. Pomimo upływu czasu człowiek wciąż pragnie je hodować, decydując się na oswajanie coraz bardziej egzotycznych gatunków.
1 2