Menu strony
Pies

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psiaka czy kociaka nie ma w sobie życzliwej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który przecież wszyscy nosimy w sobie, nie ma również nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, choć kociarze powinni się zdenerwować). Zanim jednak zdecydujemy, że jednak chcemy mieć zwierzę miejmy na uwadze, aby wybrać dobrze. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy szczegółowo rozważyć.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie własnym sprytem i wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się wzrastającym stale zaciekawieniem.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Zbilansowany pokarm dla psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i aktywności. Kluczowe w diecie naszego pupila są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, aby długo cieszył się doskonałym zdrowiem.
pojemniki

Karma przeznaczona dla psa marki bosch - czyli, jak szukać oraz gdzie odnaleźć jedzonko przeznaczone dla pieska w rozsądnych cenach

Szukasz idealnej karmy dla swojego psa, o bogatej opcji smakowej lub o pełnym komplecie witaminek, potrzebnych dla jego rozwijania się, lub aby utrzymać go zdrowiutkim? A może posiadasz pieska wraz z nadwagą, lub takiego, co bywa wrażliwy na pewnego rodzaju substancje w słabszych karmach? Jeśli cokolwiek z tych konkretnych rzeczy się zgadza, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj tekściku poruszymy ważny temat, jakim to jest jedzenie dla psa, a konkretniej jedzonka spod renomowanej marki Bosch.
Tibetan mastiff

Żywienie czworonoga i kotka

Trzymanie w domu zwierzaka to generalnie duży zestaw obowiązków i przyjemności. Sympatyczny pies przynosi sporo radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To idealny kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, także potrafi się szybko zaprzyjaźnić z ludźmi. Leżenie z ciepłym, mruczącym kotem to ogromna przyjemność.
tibetan mastiff

Czy warto mieć w swoim domu psa?

Kiedyś psy w dużej mierze służyły swoim właścicielom jako bardzo dobra ochrona przed przykładowo drapieżnikami. Szczególnie na wsi często psy były niemalże nieodłączną częścią życia. Aktualnie nadal psy są często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, na przykład są świetne jeśli w grę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie w tym wszystkim nie ma nic złego, przecież jeżeli psy są odpowiednio traktowane, to bez cienia wątpliwości jest im dobrze. Jednak takie psiaki jak przykładowo tibetan mastiff breeders, są lubiane akurat nie z tego typu przyczyn.
domy wielorodzinne

Specyfiki przeznaczona na kleszcze oraz karma przeznaczone dla psów - a więc, jakie rzeczy są odpowiednie dla naszego pupila

Posiadasz w domku psa? W tego rodzaju wypadku powinieneś zadbać o jego zapotrzebowania! Idealna do tego jedzenie i specyfik przeciw kleszczom może zdziałać więcej, niż Ci się może wydawać!

Jak wychować psa?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego pies był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie historie obserwujemy niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub chociaż przypominający ideał zachowania, jego pan musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzaka. To bardzo istotna sprawa i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą prośbą zamęczać. Okłamywanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzaku, przemyślmy wszystko na spokojnie.