Menu strony
Pies
domy wielorodzinne

Specyfiki przeznaczona na kleszcze oraz karma przeznaczone dla psów - a więc, jakie rzeczy są odpowiednie dla naszego pupila

Posiadasz w domku psa? W tego rodzaju wypadku powinieneś zadbać o jego zapotrzebowania! Idealna do tego jedzenie i specyfik przeciw kleszczom może zdziałać więcej, niż Ci się może wydawać!

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psa czy kociaka nie posiada w sobie przyjaznej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który przecież każdy z nas nosi w sobie, nie ma także nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się oburzyć). Nim jednak zadecydujemy, że jednak chcemy posiadać zwierzę miejmy na uwadze, ażeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy dokładnie rozważyć.

Jak wychować psa?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego pies był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie historie obserwujemy niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub chociaż przypominający ideał zachowania, jego pan musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.
tibetan mastiff

Czy warto mieć w swoim domu psa?

Kiedyś psy w dużej mierze służyły swoim właścicielom jako bardzo dobra ochrona przed przykładowo drapieżnikami. Szczególnie na wsi często psy były niemalże nieodłączną częścią życia. Aktualnie nadal psy są często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, na przykład są świetne jeśli w grę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie w tym wszystkim nie ma nic złego, przecież jeżeli psy są odpowiednio traktowane, to bez cienia wątpliwości jest im dobrze. Jednak takie psiaki jak przykładowo tibetan mastiff breeders, są lubiane akurat nie z tego typu przyczyn.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Niełatwą w hodowli rasą jest w opinii wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie swym sprytem i wyjątkową urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dziś rasa ta cieszy się zwiększającym się stale zaciekawieniem.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzaka. To bardzo istotna sprawa i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą prośbą zamęczać. Okłamywanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzaku, przemyślmy wszystko na spokojnie.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Zbilansowany pokarm dla psa?

Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najważniejsze w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się świetnym zdrowiem.
Tibetan mastiff

Żywienie czworonoga i kotka

Trzymanie w domu zwierzaka to generalnie duży zestaw obowiązków i przyjemności. Sympatyczny pies przynosi sporo radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To idealny kompan do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, także potrafi się szybko zaprzyjaźnić z ludźmi. Leżenie z ciepłym, mruczącym kotem to ogromna przyjemność.