Menu strony
Koty

Kiedy posiadamy kota w pokoju

Koty to niezwykłe istoty. Każdy, kto posiada to zwierzę w mieszkaniu, na pewno się z tym zgodzi. Jeśli zatem reagując na wieczne namowy naszego malucha, chcemy mu wreszcie kupić jakiegoś zwierzaka, można pomyśleć właśnie o kotku.
Kotki to zwierzaki bardzo samodzielne. Potrafią sobie dać radę bez człowieka, jednakże łaskawie tolerują naszą egzystencję w domu. Gdy bowiem kupujemy kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do swojego domu niepodzielnego władcę. To właśnie od niego zależy, kiedy możemy go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które ma kociaka, z pewnością nauczy się pokory, ponieważ to zwierzę z pewnością nie pozwoli sobą rządzić.
Karma sucha dla kotów Acana

Oferty karm dla kotów

W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, aby zatroszczyć się szczególnie intensywnie o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu oraz codziennego zabiegania nawet byle zwykłe zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, lub silnie stresującym doświadczeniem.
Karma dla kotów

Koci świat czyli w jaki sposób dobrze troszczyć się o kota

Świat bez mruczków musiałby być smutny. Dużo ludzi nie może żyć bez futrzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie lubi słuchać poleceń, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (zwłaszcza, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Z tego powodu częściej wybierane są przez osoby, które mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
Oczko

Problemy z drapaniem

W czasie nabywania nowego zwierzęcia trzeba zadbać o bardzo wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdemu zależy, aby jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. W natłoku firm zajmujących się takiego typu działalnością łatwo się pogubić.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęli daleko w przeszłości i trwa to do teraz. Po pierwsze, pewne gatunki są trzymane w celach gospodarczych, do ubicia i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni poczynali dostrzegać, że niektóre zwierzęta, przede wszystkim psowate, dają się oswoić, a kiedy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim oddaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a nawet, przy odpowiednim szkoleniu, wsparciem w tropieniu i łowach.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter bierze się przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt oferuje się tam również żywe osobniki.
pies

Karma Dolina Noteci - idealne rozwiązanie dające zwierzętom świetny smak jak również niezbędne składniki odżywcze

Bez wątpienia każda osoba opiekująca się swoim kotkiem lub pieskiem ma na uwadze, jak ważne jest właściwe odżywianie pupilka. Zwierzęta, podobnie jak ludzie potrzebują stosownej diety, jaka zapewni im różne składniki odżywcze, pozwalające na poprawne funkcjonowanie. Doskonałym rozwiązaniem na zapewnienie czworonogom smacznych oraz zdrowych posiłków jest karma Dolina Noteci, która jest źródłem potrzebnych witamin.
Karma dla kotów

Propozycje sklepu zoologicznego – rewelacyjny poziom

Godny zaufania wśród konsumentów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można odnaleźć wszelkie potrzebne produkty dla naszych pupili, daje również rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w określonym momencie rzeczy dla naszego kota są na wyciągnięcie ręki, natomiast ceny wręcz powalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka chce inwestować przede wszystkim w wysoką jakość. Warto dokładnie analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż ciągle utrzymanie zwierzaka - psa bądź kota, generalnie nie jest wielkim wydatkiem, to jednakże zwłaszcza w ostatnim czasie nietrudno zauważyć, że ludzie skarżą się, iż dzisiaj nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest proste. Cóż, jeżeli jest spore spowolnienie gospodarcze, nie możemy myśleć, że tylko ludzie będą musieli cierpieć. Naturalnie nigdy nie można pozbyć się swojego zwierzęcia, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu znaleźć to miejsce, w którym smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.
1 2