Menu strony
Koty
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż nadal utrzymanie zwierzęcia - psa czy kota, generalnie nie jest ogromnym kosztem, to jednakże w szczególności ostatnio można zauważyć, że ludzie mówią, iż dzisiaj nawet utrzymanie domowego zwierzaka nie jest łatwe. Cóż, skoro jest spore spowolnienie ekonomiczne, nie powinniśmy myśleć, że tylko żywi ludzie będą cierpieć. Oczywiście nigdy nie warto pozbywać się własnego zwierzęcia, to nie ma żadnego sensu. Należy najzwyczajniej znaleźć takie miejsce, gdzie smycze albo kuwety dla kotów są mimo wszystko tańsze.
Żywienie kotów

Jaką karmę wybrać dla domowego kotka?

Mały człowiek, który z ciekawością eksploruje otaczający go świat, umie nas zaskakiwać. Istnieją takie typy pytań, których pragnęlibyśmy przez dłuższy okres nie usłyszeć od swojego dziecka. Ale wreszcie nadejdzie ten długo odwlekany moment i nasza pociecha z całą stanowczością oznajmia nam, że chce mieć zwierzątko.
Oczko

Problemy z drapaniem

W trakcie zakupu nowego zwierzęcia potrzeba zadbać o bardzo wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zazwyczaj kwestią banalną. W natłoku firm zajmujących się tego typu działalnością łatwo stracić orientację.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych obejść zwierzaki. Zaczęli daleko w przeszłości i ciągnie się to do dziś. Po pierwsze, pewne gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że niektóre gatunki, przede wszystkim psowate, dają się oswoić, a gdy już się to uda, one odwdzięczają się nie tylko przywiązaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a nawet, po odpowiednim szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą może być to, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Z tej przyczyny chętnie przygarniane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.

Kiedy posiadamy kota w pokoju

Koty to zadziwiające istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, z pewnością się z tym zgodzi. Jeżeli więc reagując na wieczne prośby naszego dziecka, chcemy mu wreszcie podarować jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kociaku.
Kotki to zwierzaki wyjątkowo samodzielne. Umieją sobie poradzić bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą egzystencję w otoczeniu. Gdy bowiem decydujemy się na kotka, musimy wiedzieć, że wprowadzamy do naszego mieszkania niepodzielnego króla. To właśnie od niego zależy, kiedy możemy go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które ma kociaka, na pewno nauczy się cierpliwości, gdyż to zwierzę z pewnością nie pozwoli sobą manipulować.
Karma dla kotów

Koci świat czyli w jaki sposób dobrze troszczyć się o kota

Świat bez tych zwierząt musiałby być smutny. Sporo ludzi nie potrafi żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie lubi słuchać komend, jest krnąbrny, czasem coś niszczy (zwłaszcza, gdy nie postawiłeś na drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.
Karma dla kotów

Propozycje sklepu zoologicznego – rewelacyjny poziom

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można odnaleźć wszystkie potrzebne produkty dla naszych pupili, oferuje również rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w danym momencie rzeczy dla naszego kota są na wyciągnięcie ręki, natomiast ceny wręcz zniewalają. Zadziwiające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka chce inwestować w szczególności w rewelacyjną jakość. Warto dobrze analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.

Jak dbać o swoje zwierzę

Nie jest za łatwo dogodzić zwierzętom , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od takiej zasady. W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą. W natłoku firm zajmujących się takiego rodzaju działalnością łatwo się pogubić. Czy najlepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Sporo zależy tu od indywidualnych potrzeb, a także od gatunku kota czy od jego nawyków.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej specyficznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wypływa przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W dużej liczbie przypadków bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam też żywe zwierzęta.
1 2