Menu strony
Koty
Żywienie kotów

Jaką karmę wybrać dla domowego kotka?

Mały brzdąc, który z zapałem eksploruje świat, który go otacza, może nas zaskoczyć. Są takie rodzaje pytań, których wolelibyśmy przez długi okres nie usłyszeć od swojego malucha. Ale kiedyś przyjdzie ten tyle już odwlekany dzień i nasz maluch z całym zdecydowaniem ogłasza nam, że pragnie mieć zwierzątko.
Oczko

Problemy z drapaniem

Podczas nabywania nowego zwierzęcia warto zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdemu zależy, by jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zazwyczaj kwestią łatwą. W dużej ilości firm zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo popaść w dezorientacje.
kot

Jakie blogi o kotach są najbardziej interesujące?

Spostrzec można tendencję wzrostu zainteresowania różnymi, najczęściej bardzo oryginalnymi sposobami na zadowalanie zwierząt. Zwiększająca się renoma pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzi coraz więcej właścicieli i właścicielek czworonogów, powoduje wzrost potrzeby na nowe dodatki dla kotów.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od lat przygarniali do własnych gospodarstw zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że niektóre gatunki, szczególnie wilki, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, one odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i wiernością, lecz również czujnością, a też, po właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.

Kiedy posiadamy kota w pokoju

Koty to niezwykłe stworzenia. Każdy, kto posiada to zwierzę w domu, z pewnością to potwierdzi. Jeśli zatem reagując na usilne prośby naszego brzdąca, chcemy mu wreszcie dać jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kociaku.
Koty to zwierzaki niezmiernie samodzielne. Mogą sobie dać radę bez nas, aczkolwiek łaskawie tolerują naszą obecność w otoczeniu. Kiedy bowiem decydujemy się na kota, trzeba nam wiedzieć, że wprowadzamy do naszego domu jedynego władcę. To właśnie od niego zależy, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kota, bez wątpienia nauczy się pokory, ponieważ ten zwierzak z pewnością nie pozwoli sobą manipulować.
Karma sucha dla kotów Acana

Oferty karm dla kotów

W nowym tysiącleciu warto zapewnić ukochanym kotkom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać niezwykle mocno o ich prawidłowy rozwój. W światowej dobie niezwykłego pośpiechu oraz ciągłego zabiegania nawet byle proste zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, a także silnie stresującym doświadczeniem.

Jak dbać o swoje zwierzę

Nie jest za łatwo dogodzić kotu , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od takiej reguły. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zazwyczaj rzeczą prostą. W dużej ilości firm zajmujących się takiego rodzaju działalnością łatwo popaść w dezorientacje. Czy lepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Dużo zależy tu od personalnych potrzeb, jak i od gatunku kota czy od jego przyzwyczajeń.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wynika w pierwszej kolejności z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt oferuje się tam również żywe osobniki.
Karma sucha dla kotów Acana

W jaki sposób zadbać o kotka?

Każdy kto ma potomstwa z pewnością już zmagał się z tym problemem. W pewnym wieku nasze dzieci przybiegają do nas z poważnym pytaniem. Zwykle bardzo obawiamy się tego momentu. Ale kiedyś w końcu to następuje. Dobrze jest już wcześniej przygotować się do tej pogawędki i określić z naszą połówką, jakie zajmujemy stanowisko.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż ciągle utrzymanie zwierzaka - psa albo kota, ogólnie nie jest wielkim kosztem, to jednak w szczególności ostatnimi czasy nietrudno dostrzec, że mieszkańcy Polski skarżą się, iż dzisiaj nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest proste. Cóż, jeżeli jest znaczące spowolnienie w gospodarce, nie powinniśmy sądzić, że wyłącznie ludzie będą "biedować". Naturalnie nigdy nie można pozbywać się własnego zwierzaka, to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba po prostu znaleźć to miejsce, gdzie smycze bądź kuwety dla kotów są mimo wszystko tańszymi wydatkami.
1 2