Psy

Karma dla każdego pupila

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zwyczajowo sprawą łatwą. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych fachowców. W nowym tysiącleciu warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
Tibetan mastiff

Żywienie czworonoga i kotka

Posiadanie zwierzęcego pupila to właściwie duży zestaw obowiązków i miłych chwil. Kochający pies przynosi dużo szczęścia nawet w pechowe dni. To świetny kompan do długich spacerów i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej tajemniczej natury, także potrafi się skutecznie oswoić z ludźmi. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kotem to spora przyjemność.
kot - perspektywa

Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Dla większości osób nietypową smyczą jest telefon komórkowy, psiaki cały czas zadowala smycz tradycyjna albo, co oczywiście nie jest w żadnym razie polecane, łańcuch.


Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Wszakże niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, jakiego wysokość dosięga 20-30 cm uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha czy choćby tradycyjnej smyczy.
pies

Dobre karmy dla psów

Wybranie odpowiedniej karmy dla ukochanych psów nie bywa zazwyczaj sprawą banalną. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.
pies

Jakie karmy należy kupić

Wielu właścicieli dbających o swoje psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Tego typu traktowanie zwierząt jest niezwykle rekomendowane przez sporą rzeszę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze, zadbać szczególnie mocno o ich prawidłowy rozwój.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od lat przygarniali do własnych gospodarstw zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że niektóre gatunki, szczególnie wilki, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, one odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i wiernością, lecz również czujnością, a też, po właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.
Kot domowy

Jak dbać o zdrowie ukochanego pupila?

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od dawnych epok. Jak tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że te stworzenia mogą służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Zrodziła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo przekształcały się w trochę inny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane trochę jako dodatkowi członkowie rodzin, i niezmiernie czujne i przydatne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Mieszkanie bez zwierząt wydaje się puste, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psiaka czy kota nie posiada w sobie pomyślnej klimatyczności, nie ma zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie każdy z nas nosi w sobie, nie ma także bezgranicznego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się na to nie zgodzić). Nim jednakowoż zadecydujemy, że jednak chcemy mieć zwierzę miejmy na uwadze, by wybrać dobrze. Kotek czy piesek? Która rasa? To wszystko musimy dokładnie przemyśleć.

Sklep dla czworonogów w sieci

Nowe technologie powodują, że wiele czynności staje się wygodne i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wychylając za próg domu. W cyberprzestrzeni działają już sklepy generalnie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu więc dystrybutora firanek, hurtownię mebli, ofertę renomowanego wytwórcy smakowitych win z południowej Francji itd.. I nie jedynie ty możesz skorzystać na prostych zakupach z dowozem do domu, lecz też twój włochaty pupil. Dzisiaj nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w sieci!
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika wynika w pierwszej kolejności z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt oferuje się tam również żywe osobniki.
1 2