Menu strony
Psy
kot - perspektywa

Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Dla dużej części osób swoistą smyczą jest komórka, psy cały czas zadowala smycz popularna albo, co oczywiście nie jest w najmniejszym wypadku zalecane, łańcuch.


Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Wszakże niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, jakiego wysokość sięga 20-30 cm uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha lub chociażby tradycyjnej smyczy.

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez czworonoga lub kota nie posiada w sobie życzliwej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który właściwie każdy z nas nosi w sobie, nie ma też bezmiernego przywiązania (zwłaszcza psiaki, choć kociarze powinni się oburzyć). Zanim jednak postanowimy, że jednak pragniemy mieć zwierzę miejmy na uwadze, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Jaka rasa? To wszystko należy szczegółowo rozważyć.
pies

Dobre karmy dla psów

Wybranie odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyfika bierze się przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt oferuje się tam również żywe zwierzęta.
Tibetan mastiff

Żywienie czworonoga i kotka

Trzymanie w domu czworonoga to generalnie duży zestaw problemów i radości. Kochający pies gwarantuje sporo szczęścia nawet w smutne dni. To idealny kompan do dalekich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, również potrafi się szybko zaprzyjaźnić z ludźmi. Zasypianie z puszystym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.
pies

Jakie karmy należy kupić

Coraz więcej właścicieli dbających o swoje psy decyduje się na dawanie im pokarmów gotowych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest bardzo zalecane przez sporą rzeszę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie pokarmy można nabyć szybko i tanio. W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się szczególnie intensywnie o ich prawidłowy rozwój.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie naszych kotów

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz odpowiednie żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby włosie naszego czworonoga była zadbana i lśniąca musimy odpowiednio o nią zadbać a także dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie używajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni odpowiedni szampon dla psów.

Sklep dla czworonogów w sieci

Cyfrowe technologie sprawiają, że życie staje się wygodne i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wyściubiając nosa za próg mieszkania. W cyberprzestrzeni pracują już sklepy praktycznie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu zatem magazyn z materiałami budowlanymi, hurtownię dywanów, ofertę znanego wytwórcy znakomitych win z południowej Francji itp.. I nie jedynie ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dowozem do miejsca zamieszkania, ale też twój włochaty przyjaciel. Teraz nawet psy mają swój sklep zoologiczny w sieci!
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzęta. Zaczęli dawno temu i ciągnie się to do dziś. Po pierwsze, niektóre gatunki są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Po drugie, nawet ludzie pierwotni poczynali zauważać, że pewne zwierzęta, szczególnie psowate, łatwo oswoić, a gdy już się to dokona, te odwdzięczają się nie tylko oddaniem i lojalnością, lecz także czujnością, czy też, przy właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.

W jaki sposób wybrać karmę dla psa?

Nie da się ukryć, że karma dla psa jest jedną z istotniejszych kwestii. Jest wiele teorii, niektórzy gotują zwierzętom, jednak zbilansowane pożywienie dla psa bardzo nie tak łatwo przyrządzić.
1 2