Menu strony
Psy
kot - perspektywa

Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Dla większości osób nietypową smyczą jest komórka, psiaki ciągle zadowala smycz popularna albo, co oczywiście nie jest w najmniejszym razie zalecane, łańcuch.


Jaka winna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Wszakże trudno sobie wyobrazić dorosłego psa, którego wysokość dosięga 20-30 cm uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha lub choćby tradycyjnej smyczy.

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psiaka czy kota nie posiada w sobie życzliwej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który właściwie wszyscy nosimy w sobie, nie ma także nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, choć kociarze powinni się na to nie zgodzić). Zanim jednakowoż zadecydujemy, że jednak chcemy posiadać zwierzaka pamiętajmy, ażeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy szczegółowo przemyśleć.
Kot domowy

Jak dbać o zdrowie ukochanego pupila?

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że te stworzenia potrafią służyć nie tylko do zdobywania mięsa i skór. Narodziła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i powoli przekształcały się w trochę inny gatunek, bliżej znany nam jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, i niezmiernie uważne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęli daleko w przeszłości i trwa to do teraz. Po pierwsze, pewne gatunki są trzymane w celach gospodarczych, do ubicia i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni poczynali dostrzegać, że niektóre zwierzęta, przede wszystkim psowate, dają się oswoić, a kiedy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim oddaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a nawet, przy odpowiednim szkoleniu, wsparciem w tropieniu i łowach.
pies

Dobre karmy dla psów

Wybranie odpowiedniej karmy dla ukochanych psów nie bywa zwyczajowo sprawą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych fachowców.

W jaki sposób wybrać karmę dla psa?

Wiadomo, że karma dla psa jest jedną z ważniejszych kwestii. Są różni właściciele, niektórzy wolą gotować, mimo wszystko odpowiedni zróżnicowane pożywienie dla szczeniaka rzeczywiście trudno przygotować.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter bierze się przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt oferuje się tam również żywe osobniki.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż ciągle utrzymanie zwierzaka - psa bądź kota, generalnie nie jest wielkim wydatkiem, to jednakże zwłaszcza w ostatnim czasie nietrudno zauważyć, że ludzie skarżą się, iż dzisiaj nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest proste. Cóż, jeżeli jest spore spowolnienie gospodarcze, nie możemy myśleć, że tylko ludzie będą musieli cierpieć. Naturalnie nigdy nie można pozbyć się swojego zwierzęcia, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu znaleźć to miejsce, w którym smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie własnym sprytem i wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się wzrastającym stale zaciekawieniem.
pies

Jakie karmy należy kupić

Duża ilość właścicieli ceniących swoje psy decyduje się na podawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest silnie polecane przez sporą rzeszę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się szczególnie silnie o ich prawidłowy rozwój.
1 2