Menu strony
Psy

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psa czy kociaka nie posiada w sobie przyjaznej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który przecież każdy z nas nosi w sobie, nie ma także nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się oburzyć). Nim jednak zadecydujemy, że jednak chcemy posiadać zwierzę miejmy na uwadze, ażeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy dokładnie rozważyć.
Kot domowy

Jak dbać o zdrowie ukochanego pupila?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od dawnych epok. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć do czegoś więcej niż do zabijania i skór. Zrodziła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach bardzo długo i powoli przekształcały się w trochę inny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie rodzin, oraz bardzo czujne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
Koty Bengalskie

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i ciągnie się to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Po drugie, nawet ludzie pierwotni poczynali zauważać, że niektóre zwierzęta, przede wszystkim wilki, łatwo oswoić, a gdy już się to dokona, te odwdzięczają się nie tylko przywiązaniem i wiernością, lecz także czujnością, czy też, przy odpowiednim szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.
pies

Dobre karmy dla psów

Wybranie odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie jest zwyczajowo sprawą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki produkujące karmy i kierować się osądami tylko wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.

W jaki sposób wybrać karmę dla psa?

Nie da się ukryć, że karma dla psa to jedna z ważniejszych kwestii. Jest wiele teorii, część gotuje, jednak zbilansowane posiłki dla pupila rzeczywiście niełatwo przyrządzić.
Kot, zwierzęta domoiwe

Znajdź coś wyjątkowego swojemu zwierzakowi

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter bierze się przede wszystkim z asortymentu, jaki jest tam oferowany. W wielu przypadkach bowiem poza akcesoriami dla zwierząt oferuje się tam również żywe osobniki.
Kot, zwierzęta domoiwe

Jak taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż ciągle utrzymanie zwierzaka - psa bądź kota, generalnie nie jest wielkim wydatkiem, to jednakże zwłaszcza w ostatnim czasie nietrudno zauważyć, że ludzie skarżą się, iż dzisiaj nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest proste. Cóż, jeżeli jest spore spowolnienie gospodarcze, nie możemy myśleć, że tylko ludzie będą musieli cierpieć. Naturalnie nigdy nie można pozbyć się swojego zwierzęcia, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu znaleźć to miejsce, w którym smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie własnym sprytem i niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie ekspertów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się ciągle zaciekawieniem.
pies

Jakie karmy należy kupić

Duża ilość właścicieli ceniących swoje psy decyduje się na podawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest silnie polecane przez sporą rzeszę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się szczególnie silnie o ich prawidłowy rozwój.

Karma dla każdego pupila

Wybór dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych specjalistów. W dwudziestym pierwszym wieku warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
1 2