Menu strony
Muzyka

Wspaniałych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

Jeszcze dekadę temu Polska ogólnie nie była tym miejscem, w którym z wielką chęcią grywali zagraniczni wykonawcy. Niby byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy znacznym krajem, jednym z najludniejszych w Europie, lecz tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był maksymalnie wykorzystywany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najbardziej znanych zespołów metalowych na Ziemi.
Słuchawki, muzyka

Melomani mają w dzisiejszych czasach wielki wybór!

Chociaż popularna muzyka, ta, która jest na okrągło puszczana w stacjach radiowych i w telewizji nierzadko wpada w ucho, na przykład dance i disco płyty cd/dvd, choć generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednak potrafią fajnie zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli na co dzień nie słuchamy popularnej muzyki, i tak nie jesteśmy rozczarowani.
Młodzież, pokój młodzieżowy

Każdy lubi coś innego i w tym się przede wszystkim obraca

Każdy z nas rozumie, iż jest bardzo wiele głównych nurtów muzycznych oraz jednocześnie też sporo ich odłamów, jednak zazwyczaj dzieje się tak, że większość z nas posiada swój ukochany odłam oraz zazwyczaj uczepiamy się go tak zdecydowanie, że nawet nie myślimy aby zwracać uwagi na pozostałe typy. A przecież mimo upływu lat i pojawiania się co chwilę to innych twórców pokazuje się, że blues jest cały czas niesamowicie modny oraz choć bez wątpienia jego brzmienie odmieniło się od tego pierwotnego, to jednak mnóstwo osób nadal słucha go z drżeniem serca.
Słuchawki, muzyka

Perełki na rynku muzycznym

Niełatwo się nie zgodzić z tymi analitykami, którzy dostrzegają całkowity upadek branży muzycznej. W bieżącym roku było organizowane rozdanie nagród stacji MTV, na którym występ swój miała idolka młodzieży Miley Cyrus. Jej show był prymitywnym epatowaniem golizną i wulgaryzmami, co spowodowało ogromny niesmak pośród widowni i krytyków. Od wielu lat można zauważyć, że muzyka nie ma znaczenia – teraz dominują proste teksty, banalne bity i epatowanie seksem oraz materializmem.
Koncert jazzowy

Entuzjaści muzyki jazzowej nie mogą narzekać na deficyt talentów w tym nurcie

Jazz to taki rodzaj muzyki, który obecnie jest niejako w odwrocie. Oczywiście i niegdyś wcale nie było tak, że dosłownie wszyscy uwielbiali jazz, lecz niewątpliwie amerykański czy polish jazz były modniejsze. No cóż, można w sumie rzec, iż jazz ma bardzo dużą konkurencję. Skoro na rynku muzycznym powstało sporo więcej gatunków muzycznych, na przykład reggae albo muzyka elektroniczna, to nie może zdziwić, że jazzmeni muszą przywyknąć do owej sytuacji. W radio oraz TV królują zgoła odmienne style, więc jazz pewnie będzie ciągle mocno niszową muzyką.
Koncert rockowy

Dostęp do topowej muzyki jest niemal nieograniczony

Pewnie wszyscy miłośnicy muzyki są mocno wyczuleni nie tylko na dźwięki, lecz oczywiście również na obraz. A więc jeśli ktoś przykładowo bardzo lubi Ich Troje bądź Asgeira, chce także zerknąć sobie na jakiś koncert - najlepiej ten na żywo, ale trudno nie zauważyć, że w większości przypadków takowa opcja niestety nie istnieje.
koncert

Rock - od gitar do elektronicznego brzmienia

Muzyka rockowa przez długi czas od momentu jej powstania ogromnie się przeistoczyła i nieustannie ulega przemianom. Od początku jednakże dzieliła się na sporo różnych podgatunków, które różniły się od siebie mniej lub bardziej. W dzisiejszych czasach pojęcie muzyka rockowa, jest niezwykle rozległe i zalicza się do tego gatunku znacznie bardziej różniące się od siebie brzmienia muzyczne.

Zamawianie płyt w sklepie muzycznym?

Aktualnie bardzo często ludzie niemalże czują się zagubieni w nieustannie tworzonych nowych gatunkach muzyki, których jest całe mnóstwo. Niejednokrotnie możemy również obserwować przeróżnego typu kłótnie między słuchaczami poszczególnych nurtów, którzy chcą udowodnić, że to właśnie ich ulubiony typ muzyki jest najlepszy.
muzyka do gier, bank muzyki

Wybieramy piękną muzykę najlepszych twórców

Półki w sklepach muzycznych są wypełnione po brzegi samymi innowacjami. Rewelacyjne możliwości producentów, a w tym Depeche Mode "Delta Machine" rozchwytywane są przez klientów w znacznym stopniu. Zakup albumu tak do swej domowej kolekcji, jak i jako prezent dla bliskiej osoby zawsze jest znakomitym, godnym poparcia rozwiązaniem. Wyszukane oferty najlepszych zespołów, a także nowe płyty ulubionych wykonawców są dziś na wagę złota. Rekomendowane jest wybierać dziś jedynie wśród najlepszych.
Bęben djembe

W istocie nie tylko słuchajmy muzyki, ale również ją kreujmy!

Codzienne słuchanie muzyki ma na pewno dużo uroku. W końcu niesamowicie ciężko w ogóle wyobrazić sobie codzienne życie bez ulubionych muzyków: mamy różne upodobania muzyczne, lecz to co nas łączy to wielka miłość do dźwięku.
1 2 3 4