Menu strony
Produkty
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Trend na produkty ekologiczne sprawia, że wybieramy kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Jednak nie wszystko, co droższe i w atrakcyjnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, należy zacząć od dobrego sklepu.
kawa w solidnym opakowaniu

Sklepy w sieci ze zdrową żywnością, jakich powstaje coraz więcej.

Sklepy w sieci z ekologicznym jedzeniem, których powstaje znacznie więcej naprawdę mają jedynie tego typu towary, które wpłyną pomyślnie na kondycję zdrowotną. Nie mają w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co podkreślają specjalne atesty.
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa tworzona jest, w przeciwieństwie do głębinowej, na powierzchni ziemi. Wydobywanie surowców polega na odkrywaniu następnych warstw. Chociaż ze względów związanych z ekonomią taki sposób wydawać się może korzystny, niestety jest szkodliwy dla środowiska. Dlaczego tak się dzieje?
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów mają obowiązek ciągle troszczyć się o to, by spożywane przez ich pupili dania były całkowicie wartościowe i zawierały wszelkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz najlepszej dla kota karmy każdego dnia to gwarant utrzymania zdrowia i niespożytych pokładów sił Twojego zwierzątka. Szanowany na rynku internetowy sklep zoologiczny wciąż rozszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje ciekawe promocje.
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za łatwo dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, warto będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć inne akcesoria?
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ekologii powodują, że prawidłowa segregacja odpadów staje się priorytetem w działaniach wielu firm produkcyjnych, ale także jednostek medycznych i zwykłych gospodarstw domowych. Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku nakłada na gminy szereg wymogów, które muszą spełnić nie tylko samorządy, ale także właściciele firm i zwykli obywatele. Ważna staje się selektywna zbiórka odpadów, a w ofercie firm dostępny jest szeroki asortyment różnego typu pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.