Menu strony
Produkty
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów powinni ciągle troszczyć się o to, by spożywane przez ich pupili dania były stuprocentowo wartościowe i zawierały wszelkie niezbędne dla kotów witaminy i składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz optymalnej dla kota karmy codziennie to gwarancja utrzymania zdrowia oraz niespożytych pokładów sił Twojego zwierzątka. Ceniony na rynku internetowy sklep zoologiczny stale rozszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje interesujące promocje.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Trend na produkty ekologiczne sprawia, że wybieramy kosmetyki i żywność z górnej półki. Nie zmienia to faktu, że nie wszystko, co droższe i w ładnym pudełku jest najlepsze. Sięgając po kosmetyki naturalne, warto rozpocząć od dobrego sklepu.
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ochrony środowiska powodują, że prawidłowa segregacja odpadów jest obecnie ważnym wyznacznikiem w działaniach wielu producentów, ale także ośrodków medycznych i zwykłych gospodarstw domowych. Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku nakłada na samorządy szereg wymogów, którym muszą sprostać nie tylko samorządy, ale także szefowie firm i mieszkańcy. Istotna staje się selektywna zbiórka odpadów, a na rynku dostępny jest duży wybór rozmaitych pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.
kawa w solidnym opakowaniu

Sklepy w sieci ze zdrową żywnością, jakich powstaje coraz więcej.

Punkty sprzedaży online z ekologicznym jedzeniem, których pojawia się znacznie więcej faktycznie mają wyłącznie te towary, jakie oddziałują pomyślnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co potwierdzają specjalne certyfikaty.
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszoskoczki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, warto będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najpewniej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może kupować inne akcesoria?
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa tworzona jest, przeciwnie do głębinowej, na powierzchni ziemi. Wydobycie surowców polega na wykopywaniu kolejnych warstw. Chociaż ze względów związanych z ekonomią taki sposób wydaje się bardzo dobry, niestety jest szkodliwy dla środowiska. Z jakich powodów tak się dzieje?