Menu strony
Produkty
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa formowana jest, przeciwnie do głębinowej, na powierzchni ziemi. Wydobywanie surowców polega na wykopywaniu kolejnych warstw. Choć ze względów związanych z ekonomią taki sposób wydaje się korzystny, niestety wyrządza szkody środowisku. Z jakich powodów tak się dzieje?
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ekologii powodują, że właściwa segregacja odpadów jest obecnie priorytetem w działaniach wielu producentów, ale również ośrodków medycznych i indywidualnych gospodarstw domowych. Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku nakłada na samorządy szereg wymogów, którym muszą sprostać nie tylko samorządy, ale także szefowie firm i mieszkańcy. Istotna staje się selektywna zbiórka odpadów, a na rynku dostępny jest duży wybór różnego typu pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów muszą systematycznie dbać o to, by spożywane przez ich pupili dania były stuprocentowo wartościowe oraz zawierały wszystkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz optymalnej dla kota karmy codziennie to pewność utrzymania zdrowia i niespożytych pokładów sił Twojego zwierzątka. Szanowany na rynku internetowy sklep zoologiczny stale poszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje atrakcyjne promocje.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Trend na produkty ekologiczne sprawia, że wybieramy kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Jednak nie wszystko, co droższe i w atrakcyjnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, należy zacząć od dobrego sklepu.
kawa w solidnym opakowaniu

Sklepy w sieci ze zdrową żywnością, jakich powstaje coraz więcej.

Sklepy w sieci z ekologicznym jedzeniem, których powstaje znacznie więcej naprawdę mają jedynie tego typu towary, które wpłyną pomyślnie na kondycję zdrowotną. Nie mają w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co podkreślają specjalne atesty.
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za łatwo dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, warto będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć inne akcesoria?