Menu strony
Produkty
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ekologii powodują, że prawidłowa segregacja odpadów staje się priorytetem w działaniach wielu firm produkcyjnych, ale także jednostek medycznych i zwykłych gospodarstw domowych. Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku nakłada na gminy szereg wymogów, które muszą spełnić nie tylko samorządy, ale także właściciele firm i zwykli obywatele. Ważna staje się selektywna zbiórka odpadów, a w ofercie firm dostępny jest szeroki asortyment różnego typu pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów muszą wciąż dbać o to, by spożywane przez ich pupili posiłki były stuprocentowo wartościowe i zawierały wszystkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz optymalnej dla kota karmy każdego dnia to gwarant utrzymania zdrowia oraz witalności Twojego zwierzątka. Ceniony na rynku internetowy sklep zoologiczny wciąż rozszerza swoje możliwości oraz nierzadko oferuje atrakcyjne promocje.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Trend na produkty ekologiczne świadczy, że sięgamy po kosmetyki i pożywienie wyższej jakości. Bez względu na to nie wszystko, co droższe i w przyjemnym opakowaniu jest zdrowe. Decydując się na kosmetyki naturalne, warto rozpocząć od sprawdzonego sklepu.
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa formowana jest, przeciwnie do podziemnej, na powierzchni ziemi. Wydobywanie surowców polega na odkrywaniu kolejnych warstw. Choć ze względów związanych z ekonomią taki sposób wydaje się bardzo dobry, niestety wyrządza szkody środowisku. Dlaczego tak się dzieje?
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszy czy szczury, potrzebują bowiem dużo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy dobrze jest kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć inne akcesoria?