Menu strony
Produkty
kawa w solidnym opakowaniu

Sklepy w sieci ze zdrową żywnością, jakich powstaje coraz więcej.

Sklepy w sieci z ekologicznym jedzeniem, jakich pojawia się znacznie więcej rzeczywiście będą mieć jedynie tego typu towary, jakie wpływają korzystnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co stwierdzają specjalnie wystosowane atesty.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Moda na produkty ekologiczne pokazuje, że polujemy na kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Jednak nie wszystko, co droższe i w przyjemnym opakowaniu jest zdrowe. Wybierając kosmetyki naturalne, należy zacząć od polecanego dostawcy.
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ochrony środowiska sprawiają, że prawidłowa segregacja odpadów staje się priorytetem w działaniach wielu producentów, ale również ośrodków medycznych i indywidualnych gospodarstw domowych. Nowa ustawa „śmieciowa” nakłada na samorządy wiele wymogów, którym muszą sprostać nie tylko samorządy, ale także właściciele firm i mieszkańcy. Ważna staje się selektywna zbiórka odpadów, a w ofercie firm dostępny jest szeroki asortyment różnego typu pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa formowana jest, przeciwnie do podziemnej, na powierzchni ziemi. Wydobycie surowców polega na wykopywaniu następnych warstw. Chociaż ze względów związanych z ekonomią taki sposób wydaje się korzystny, niestety jest szkodliwy dla środowiska. Z jakich powodów tak się dzieje?
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów muszą nieprzerwanie dbać o to, by spożywane przez ich pupili posiłki były w pełni wartościowe oraz zawierały wszystkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie właściwej oraz optymalnej dla kota karmy codziennie to gwarancja utrzymania zdrowia i witalności Twojego zwierzątka. Doceniany na rynku internetowy sklep zoologiczny stale rozszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje interesujące promocje.
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za prosto dogodzić zwierzętom bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszoskoczki czy szczury, potrzebują bowiem sporo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, najlepiej będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może kupować inne akcesoria?