Menu strony
Produkty
Psy

Oferta internetowego sklepu zoologicznego a oferta na firmowe karmy suche dla kotów

Właściciele kotów mają obowiązek ciągle troszczyć się o to, by spożywane przez ich pupili dania były całkowicie wartościowe i zawierały wszelkie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz najlepszej dla kota karmy każdego dnia to gwarant utrzymania zdrowia i niespożytych pokładów sił Twojego zwierzątka. Szanowany na rynku internetowy sklep zoologiczny wciąż rozszerza swoje oferty oraz nierzadko oferuje ciekawe promocje.
cień do powiek l

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

Moda na produkty ekologiczne świadczy, że sięgamy po kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Nie zmienia to faktu, że nie wszystko, co droższe i w ładnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, trzeba zacząć od polecanego producenta.
Żwirek dla kota

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest nigdy za łatwo dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, warto będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć inne akcesoria?
Kopalnia odkrywkowa

Wady kopalni odkrywkowej - dlaczego zmieniają środowisko naturalne?

Kopalnia odkrywkowa formowana jest, przeciwnie do podziemnej, na powierzchni ziemi. Wydobywanie surowców polega na odkrywaniu kolejnych warstw. Choć ze względów ekonomicznych taki sposób wydawać się może korzystny, niestety jest szkodliwy dla środowiska. Dlaczego tak się dzieje?
śmieciarka

Jak być eko na co dzień?

Unijne normy dotyczące ekologii powodują, że prawidłowa segregacja odpadów staje się priorytetem w działaniach wielu firm produkcyjnych, ale także jednostek medycznych i zwykłych gospodarstw domowych. Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku nakłada na gminy szereg wymogów, które muszą spełnić nie tylko samorządy, ale także właściciele firm i zwykli obywatele. Ważna staje się selektywna zbiórka odpadów, a w ofercie firm dostępny jest szeroki asortyment różnego typu pojemników i zbiorników, które mogą nam znacznie ułatwić życie.