Menu strony
Sierść
apartamentowce

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, dlatego powinniśmy chcieć zrobić wszystko, by troszczyć się o jego bezpieczeństwo

Wszyscy, którzy uwielbiają zwierzęta, twierdzą, że pies jest najwierniejszym towarzyszem życia oraz najlepszym przyjacielem. Trzeba więc spróbować odwdzięczyć mu się za jego totalne przywiązanie oraz dbać o jego zdrowie.


kleszcz

W okresie letnim należy w szczególności zadbać o nasze zwierzaki

Posiadanie psa bądź kota w domu wymaga od nas szczególnego zaangażowania, ponieważ o jego zdrowie należy dbać tak samo jak o własne. Istotna jest odpowiednia dieta, która będzie zasobna w mikroelementy, ale również higiena, co w przypadku psów ma wyjątkowe znaczenie. Nie sposób ukryć, że wszelakiego rodzaju drobnoustroje są niepożądane przede wszystkim, gdy zwierzak mieszka w domu. Należy więc odpowiednio wcześnie zainwestować w solidnej jakości preparaty i regularnie odwiedzać weterynarza. Wskutek tego bez wątpienia unikniemy przeróżnego typu chorób i, co tak samo istotne, zaoszczędzimy na leczeniu, jakie w tym przypadku jest ogromnie kosztowne.
pies

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, na pewno przekonywaliby nas, iż psiak ma możliwość jeść dokładnie to co my, że dawniej jadł to co zostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, żył przez wiele długich lat. Jednak prawda jest taka, że odpowiednie karmienie naszego czworonoga jest niezwykle ważne, bo to jak oraz co je, posiada wielki wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak działa jego układ pokarmowy, ale też oraz jak prezentuje się jego sierść oraz zęby.
akt - zwierzęta

Co zakupić w markecie zoologicznym, aby posiadać sprawnego oraz pięknego pupila?

Niemało osób posiada zwierzątko w domu. Mógłby to być chomik lub kociak. Warto dbać, żeby zwierzaki były zdrowe i prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas niebezpieczeństwa przenoszenia przez nie dolegliwości, jakie mogą być niezwykle groźne dla osoby ludzkiej.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem oraz niepodrabianą urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie specjalistów może zmotywować potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zainteresowaniem.