Menu strony
Dziecko

Kiedy posiadamy kota w pokoju

Koty to zadziwiające istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w domu, na pewno się z tym zgodzi. Jeżeli zatem w odpowiedzi na wieczne namowy naszego brzdąca, chcemy mu w końcu dać jakiegoś zwierzaka, można pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzaki niezmiernie niezależne. Mogą sobie poradzić bez ludzi, jednakże wielkodusznie tolerują naszą obecność w mieszkaniu. Gdy bowiem kupujemy kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do naszego domu niepodzielnego władcę. To właśnie on decyduje, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kociaka, bez wątpienia nauczy się pokory, ponieważ to zwierzę z pewnością nie da sobą manipulować.
na placu zabaw

Coraz większe możliwości do wyboru a certyfikowane place zabaw według klientów

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie certyfikowane place zabaw cechują się bezpieczeństwem. Niesamowicie ważne jest to, by ten temat poruszać na forum społeczeństwa. Rodzice przejawiają zaufanie do miejsc, gdzie ich dziecko objęte jest szczególną opieką podczas zabawy. Nieograniczone możliwości stale rozwijają się od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Nasza firma od lat poszukuje odpowiednich rozwiązań, wraz z którymi trafia doskonale w obecne wymagania swoich klientów.
odzież militarna

By każdy mógł czuć się jak żołnierz

Można zaobserwować ogromną popularność, jaką od szeregu lat cieszą się akcesoria wiążące się z militariami. Z pewnością wielka w tym zasługa tego, że w wielu kulturach żołnierz w każdej sytuacji traktowany jest jak bohater, wzór dla innych.


By każdy mógł czuć się jak żołnierz

Niemalże każdy facet jako dziecko chciał zostać policjantem lub wojskowym.
kot

Nasza pociecha chce kotka

Kiedy nasza pociecha upiera się, aby mieć jakieś zwierzę, nie mamy serca, by zaprotestować. Rzecz jasna, trzeba naszą pociechę uprzedzić o wszelkich obowiązkach, jakie spoczywają na właścicielu zwierzaczka.
Akwarium

Czy akwarium to dobry prezent dla dziecka

Setki opiekunów nie wie, czy zgodzić się na prośby dziecka o zwierzę domowe. Czy zatem jest to godny polecenia pomysł? Czy powinno się sprezentować dziecku zwierzę? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i jakie zwierzątko będzie trafnym wyborem?
Niemowlak i jego zabawki

5 metod na dobre samopoczucie dziecka w pampersie

Wiemy, że pieluszki wielorazowe to najzdrowsza forma pieluchowania pociech. Żeby odciążyć ten trudny czas, powinno się pomyśleć o odpowiednio wyłonionych otulaczach, jakie będą podtrzymywały pieluszkę w stosownym miejscu, ochraniały i zabezpieczały ubranko przed przemoczeniem. To nie jest łatwy wybór.Na rynku jest wielu producentów przekazujących każdego rodzaju otulacze dla noworodków.
Pies rasy mastif tybetański

Zakup psiaka. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzaka. To bardzo istotna sprawa i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą prośbą zamęczać. Okłamywanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzaku, przemyślmy wszystko na spokojnie.