Menu strony
Zwierząt

Sklep dla czworonogów w sieci

Nowe technologie powodują, że wiele czynności staje się wygodne i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wychylając za próg domu. W cyberprzestrzeni działają już sklepy generalnie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu więc dystrybutora firanek, hurtownię mebli, ofertę renomowanego wytwórcy smakowitych win z południowej Francji itd.. I nie jedynie ty możesz skorzystać na prostych zakupach z dowozem do domu, lecz też twój włochaty pupil. Dzisiaj nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w sieci!
październik_slider

Inwentaryzacja chronionych gatunków roślin i zwierząt

U nas nieustannie prowadzona jest inwentaryzacja chronionych gatunków, by podkreślić znaczenie niektórych roślin dla naszego środowiska. Niesamowita bioróżnorodność otaczającego nas świata roślin powoduje, że bezproblemowo się w tym wszystkim pogubić. Ułożenie gatunków w dobry sposób oraz wyznaczenie tych chronionych to zadanie bardzo istotne. Bogactwo gatunkowe roślin w Polsce, jak również zwierząt oraz grzybów i drobnoustrojów, umożliwia tworzenie ogromnych zbiorów oraz na doskonałą klasyfikację.
Oczko

Problemy z drapaniem

W trakcie zakupu nowego zwierzęcia potrzeba zadbać o bardzo wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zazwyczaj kwestią banalną. W natłoku firm zajmujących się tego typu działalnością łatwo stracić orientację.
salon

Najlepsze podarunki pod choinkę dla dziecka, czyli o czym marzą maluchy w tym roku

To już ostatni moment, ażeby zatroszczyć się o wyjątkowy podarunek świąteczny dla swojego dziecka. Jeśli postawisz na zabawkę, pamiętaj, by była ona dobrana do wieku dziecka.
kobiety na koniu

Jak urządzić terrarium?

opieka nad zwierzętami egzotycznymi jest bez wątpliwości piękną lecz ogromnie wymagającą pasją. Opiekując się zwierzętami bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność jak też musimy być na to przygotowani.


Jak urządzić terrarium?

W zależności od zwierzątka jakie pragniemy pielęgnować musimy przedsięwziąć należyte środki.
hodowla labradorów

Czworonożny partner człowieka - właściwie co powinniśmy wiedzieć przed zakupem psa

Psy od zawsze były nieodłącznymi przyjaciółmi ludzi. Każdy, kto raz zamieszkał pod jednym dachem z Czworonogiem, nie wyobraża już sobie funkcjonowania w samotności. Widocznie ma to swoje solidne podstawy.


Czworonożny partner człowieka - właściwie co powinniśmy wiedzieć przed zakupem psa

O fakcie, że nie ma wierniejszego przyjaciela niż pies wiadomo od dawna.