Menu strony
Kot
Karmy dla kotów Royal Canin

Domowi milusińscy – mruczące 4 łapy

Kotki, to nasze pieszczochy, które mieszkają z nami pod jednym dachem, jak również rozpuszczane są przez domowników na każdym kroku. Nie powinno zaskakiwać nikogo, iż kupując kota czujemy obowiązek kupić mu to co dobre i zdrowe. Podstawową z tych rzeczy na pewno jest sucha karma dla kota.

Bez kota lub pieska w mieszkaniu bywa pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez psiaka lub kotka nie ma w sobie pomyślnej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie wszyscy nosimy w sobie, nie ma także bezgranicznego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się oburzyć). Nim jednakowoż zadecydujemy, iż jednak chcemy mieć zwierzaka miejmy na uwadze, by wybrać dobrze. Kotek czy piesek? Jaka rasa? To wszystko musimy dokładnie rozważyć.
pies

Pomocne produkty dla właścicieli psów lub kotów

Aktualnie hodowanie zwierząt w domu jest bardzo popularne. Sporo ludzi decyduje się na przygarnięcie lub zakup psa czy kota między innymi po to, by dotrzymywał człowiekowi towarzystwa. Poza tym towarzystwo zwierzęcia domowego jest dobre dla ludzi, którzy są osamotnieni lub chorzy. Natomiast do opieki nad zwierzęciem niezbędna jest duża dawka poświęcenia i zainteresowania. Podobnie jak z człowiekiem, ze zwierzęciem należy postępować odpowiednio, mieć do stworzenia właściwe podejście. Oprócz tego do tego, by odpowiednio dbać o stworzenie, niezbędne są odpowiednie akcesoria.
kot

Dobrze dobrana karma dla kota jest najważniejsza

Na pewno każdy posiadacz kota chce dla niego bardzo dobrze. Jednym z najważniejszych obowiązków każdego człowieka jest zapewnienie kotu wszystkich potrzebnych rzeczy. Na pierwszym miejscu bez wątpienia powinna znaleźć się właściwa karma dla kota.
koszt

Jak dbać o psiaka, aby był zdrowy i radował nas swoim wesołym szczekaniem?

Jedni z nas kochają psy, pozostali koty. Dla pierwszych jak i drugich pragniemy wszystkiego co idealne. Aby psiak radował się na nasz widok, żeby wesoło merdał ogonem, a kociak wskakiwał nam na kolana, gdy tylko nadarzy jemu się tego typu sposobność.
kot

Trzymanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Z tego powodu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu z uwagi na pracę i inne obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Karma dla kotów

Koci świat czyli w jaki sposób dobrze troszczyć się o kota

Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Wielu ludzi nie może żyć bez futrzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie lubi słuchać komend, jest krnąbrny, czasami coś niszczy (zwłaszcza, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się kochać.
koty - płótno

Kotki niekiedy umieją uszczęśliwić wiele osób — powinniśmy o nie jednak dbać oraz mądrze karmić

Słyszy się, że pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Jednak kot również ma możliwość sprawić, że nasz dom stanie się szczęśliwy.


Kotki niekiedy umieją uszczęśliwić wiele osób — powinniśmy o nie jednak dbać oraz mądrze karmić

Nierzadko usłyszeć można od różnych ludzi twierdzenie, że kotki bywają złośliwe.
Kot domowy

Jak dbać o zdrowie ukochanego pupila?

Zwierzęta dotrzymują kroku człowiekowi od dawnych epok. Gdy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą inteligencją, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia potrafią służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i skór. Narodziła się idea hodowania, a wilki, które później dość długo i stopniowo zmieniały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie znany nam jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, oraz niezmiernie czujne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do alarmowania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
koty

W jaki sposób wytrzymać z ze zwierzakiem w mieszkaniu

Kupując sobie kota do mieszkania, musimy zabiegać o to, żeby było ono nienagannie przystosowane do potrzeb naszego pupila. Wystarczy kilka niewielkich zmian, aby nasz pupil czuł się u nas wygodnie i dobrze. Pojawienie się kota w naszym domu często wiąże się z dużą radością każdego domownika, nie wolno jednak zapominać również o tym, iż jest to również zobowiązanie. Trzeba zapewnić zwierzakowi bezpieczeństwo i odpowiednią ilość przestrzeni do poruszania się. Dlatego właśnie warto wyposażyć mieszkanie w akcesoria dla zwierząt, jakie z całą pewnością ułatwią nam pielęgnowanie naszego pupila.
1 2